Opinie o SALTUS Ubezpieczenia – poznaj zdanie klientów na temat znanego towarzystwa ubezpieczeniowego

0
857
Ubezpieczenia firmowe

Szukasz ubezpieczenia zdrowotnego, majątkowego lub na życie? To i wiele, wiele więcej opcji oferuje towarzystwo SALTUS Ubezpieczenia. Szczególnie doceniają to ich klienci, o czym świadczą liczne pozytywne opinie o SALTUS. Sprawdź sam!

Ubezpieczenia zdrowotne i ubezpieczenia życia od SALTUS

Najważniejszą gałęzią działalności SALTUS są ubezpieczenia zdrowotne i ubezpieczenia na życie. Firma oferuje zarówno grupowe jak i indywidualne pakiety w atrakcyjnych cenach. Szczególnie doceniany jest program dostępu do sieci ponad 5000 placówek medycznych niemal od ręki oraz prawie 500 placówek Polmed, które realizują usługi Medycyny Pracy. Znacznie zmniejsza to czas oczekiwania, a co za tym idzie nerwy i zdrowie pacjentów.

Co więcej, warto zaznaczyć, że z oferty SALTUS Ubezpieczenia skorzystać mogą nie tylko osoby prywatne – SALTUS posiada również liczne rozwiązania z zakresu ubezpieczeń dla firm oraz instytucji.

Pani Ania wystawiła opinie o SALTUS, która brzmi tak:

Korzystam z ubezpieczenia zdrowotnego SALTUS i jestem w szoku. Nie miałam pojęcia o istnieniu takiej opcji. Już 3 raz dostałam się do lekarza specjalisty w przeciągu tygodnia… (normalnie czekałabym z rok). Super sprawa – najlepsza opinia dla SALTUS.

Ubezpieczenia Saltus

Pełna oferta towarzystwa SALTUS – ubezpieczenia majątku, podróży, NNW…

Oferta SALTUS nie dotyczy tylko życia i zdrowia! Oprócz siebie i swoich bliskich możesz zabezpieczyć także cały swój majątek, a nawet nieprzewidziane zdarzenia. Podsumowując, pełna oferta SALTUS obejmuje:

  • Ubezpieczenia zdrowotne,
  • Ubezpieczenia na życie,
  • Ubezpieczenia majątku,
  • Ubezpieczenia komunikacyjne,
  • Ubezpieczenia podróżne,
  • Ubezpieczenia NNW,
  • Ubezpieczenia mieszkaniowe,
  • Ubezpieczenia pożyczek,
  • Grupowe ubezpieczenia.

Saltus opinie

W doborze odpowiedniej opcji do Twoich potrzeb pomoże Ci konsultant, sprawdź jak to było w Przypadku Pana Mateusza

Niedawno zakupiłem polisę w Saltus Ubezpieczenia i jestem bardzo zadowolony z dokonanego wyboru. Personel był przyjazny, kompetentny i bardzo pomocny w wyjaśnianiu różnych opcji ubezpieczenia. Byłem przekonany, że podejmuję najlepszą decyzję dla moich potrzeb. Witryna była łatwa w nawigacji, a proces zakładania konta był prosty. Ogólnie rzecz biorąc, miałem same dobre wrażenia i gorąco polecam Saltus każdemu, kto szuka niezawodnego ubezpieczenia.

Saltus opinie

Obsługa i pomoc SALTUS – nie bój się zapytać!

Jeśli mowa o ubezpieczeniu, ludzie zazwyczaj boją się ukrytych kosztów, boją się zapytać o pełną ofertę, powiedzieć że czegoś nie rozumieją. Zupełnie niepotrzebnie. Konsultanci firmy są chętni, aby wyjaśnić Ci wszystko krok po kroku. I znowu, najlepszym tego świadectwem jest opinia o SALTUS, tym razem od Pana Łukasza:

Niedawno kupiłem ubezpieczenie SALTUS i jestem niesamowicie zadowolony z otrzymanej usługi. Obsługa klienta była na najwyższym poziomie, a na wszystkie moje pytania udzielono szybkich i dokładnych odpowiedzi. Personel był przyjazny i kompetentny, co utwierdziło mnie w przekonaniu, że wybrałem odpowiednią firmę. Opcje pokrycia są wszechstronne i mogłem dostosować plan, który idealnie pasuje do moich potrzeb.

Finanse i ubezpieczenia 20

Zobacz również inne artykuły o Saltus: SALTUS ubezpieczenia – partner wszystkich odpowiedzialnych osób i firm

Dlatego nie bój się! Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości napisz lub zadzwoń do SALTUS, a konsultanci firmy odpowiedzą tak szybko jak to możliwe.

Kontakt:

Tel.: (58) 770 36 90, 801 888 666

E-mail: info@saltus.pl