Opinie o SALTUS Ubezpieczenia – poznaj zdanie klientów na temat znanego towarzystwa ubezpieczeniowego

0
629
Ubezpieczenia firmowe

Szukasz ubezpieczenia zdrowotnego, majątkowego lub na życie? To i wiele, wiele więcej opcji oferuje towarzystwo SALTUS Ubezpieczenia. Szczególnie doceniają to ich klienci, o czym świadczą liczne pozytywne opinie o SALTUS. Sprawdź sam!

Ubezpieczenia zdrowotne i ubezpieczenia życia od SALTUS

Najważniejszą gałęzią działalności SALTUS są ubezpieczenia zdrowotne i ubezpieczenia na życie. Firma oferuje zarówno grupowe jak i indywidualne pakiety w atrakcyjnych cenach. Szczególnie doceniany jest program dostępu do sieci ponad 1000 placówek medycznych niemal od ręki. Znacznie zmniejsza to czas oczekiwania, a co za tym idzie nerwy i zdrowie pacjentów.

Pani Ania wystawiła opinie o SALTUS, która brzmi tak:

Korzystam z ubezpieczenia zdrowotnego SALTUS i jestem w szoku. Nie miałam pojęcia o istnieniu takiej opcji. Już 3 raz dostałam się do lekarza specjalisty w przeciągu tygodnia… (normalnie czekałabym z rok). Super sprawa – najlepsza opinia dla SALTUS.

Ubezpieczenia Saltus

Pełna oferta towarzystwa SALTUS – ubezpieczenia majątku, podróży, NNW…

Oferta SALTUS nie dotyczy tylko życia i zdrowia! Oprócz siebie i swoich bliskich możesz zabezpieczyć także cały swój majątek, a nawet nieprzewidziane zdarzenia. Podsumowując, pełna oferta SALTUS obejmuje:

  • Ubezpieczenia zdrowotne,
  • Ubezpieczenia na życie,
  • Ubezpieczenia majątku,
  • Ubezpieczenia komunikacyjne,
  • Ubezpieczenia podróżne,
  • Ubezpieczenia NNW,
  • Ubezpieczenia mieszkaniowe,
  • Ubezpieczenia pożyczek,
  • Grupowe ubezpieczenia.

Saltus opinie

W doborze odpowiedniej opcji do Twoich potrzeb pomoże Ci konsultant, sprawdź jak to było w Przypadku Pana Mateusza

Niedawno zakupiłem polisę w Saltus Ubezpieczenia i jestem bardzo zadowolony z dokonanego wyboru. Personel był przyjazny, kompetentny i bardzo pomocny w wyjaśnianiu różnych opcji ubezpieczenia. Byłem przekonany, że podejmuję najlepszą decyzję dla moich potrzeb. Witryna była łatwa w nawigacji, a proces zakładania konta był prosty. Ogólnie rzecz biorąc, miałem same dobre wrażenia i gorąco polecam Saltus każdemu, kto szuka niezawodnego ubezpieczenia.

Saltus opinie

Obsługa i pomoc SALTUS – nie bój się zapytać!

Jeśli mowa o ubezpieczeniu, ludzie zazwyczaj boją się ukrytych kosztów, boją się zapytać o pełną ofertę, powiedzieć że czegoś nie rozumieją. Zupełnie niepotrzebnie. Konsultanci firmy są chętni, aby wyjaśnić Ci wszystko krok po kroku. I znowu, najlepszym tego świadectwem jest opinia o SALTUS, tym razem od Pana Łukasza:

Niedawno kupiłem ubezpieczenie SALTUS i jestem niesamowicie zadowolony z otrzymanej usługi. Obsługa klienta była na najwyższym poziomie, a na wszystkie moje pytania udzielono szybkich i dokładnych odpowiedzi. Personel był przyjazny i kompetentny, co utwierdziło mnie w przekonaniu, że wybrałem odpowiednią firmę. Opcje pokrycia są wszechstronne i mogłem dostosować plan, który idealnie pasuje do moich potrzeb.

Finanse i ubezpieczenia 20

Zobacz również inne artykuły o Saltus: SALTUS ubezpieczenia – partner wszystkich odpowiedzialnych osób i firm

Dlatego nie bój się! Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości napisz lub zadzwoń do SALTUS, a konsultanci firmy odpowiedzą tak szybko jak to możliwe.

Kontakt:

Tel.: (58) 770 36 90, 801 888 666

E-mail: info@saltus.pl