Osiedle hiszpańskie – oferta 4INVEST

7
2569
osiedle hiszpanskie nowe mieszkania gdansk poludnie
osiedle hiszpanskie nowe mieszkania gdansk poludnie

Mieszkania w Gdańsku Południe cieszą się coraz większym powodzeniem wśród osób szukających swojego własnego kąta. Jednym z kilku nowych osiedli, które zasługuje na szczególną uwagę jest Osiedle Hiszpańskie – inwestycja firmy 4INVEST.

OSIEDLE HISZPAŃSKIE – MIESZKANIE DLA MŁODYCH

OSIEDLE HISZPAŃSKIE LOKALIZACJA

Powstaje ono dokładnie przy ulicy Guderskiego (wjazd od ul. Jabłoniowej w ul. Przywidzką niedaleko Outlet Fashion House).

OSIEDLE HISZPANSKIE LOKALIZACJA

PLAN OSIEDLA GDAŃSK GUDERSKIEGO

plan osiedla hiszpanskie gdansk

 

 

OSIEDLE HISZPAŃSKIE NOWE MIESZKANIA GDAŃSK

 

 

OSIEDLE HISZPANSKIE

Pierwszy budynek – został oddany do użytkowania w marcu 2015 roku, kolejny jest w budowie.
Jak sama nazwa wskazuje, budynki zaprojektowane są z uwzględnieniem hiszpańskich akcentów – mała architektura, wspólne przestrzenie dla mieszkańców, obszerne balkony, tarasy i ogródki na parterach.

Nowe mieszkania Gdańsk – Osiedle Hiszpańskie

 

Mieszkania mają swój niepowtarzalny charakter – łącznie ma być to 200 lokali jedno, dwu i trzypokojowych w budynkach pięciokondygnacyjnych.

W budynkach zaprojektowane zostały windy, które ułatwią przemieszczanie się pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami i halą garażową. Dodatkowym udogodnieniem są komórki lokatorskie oraz boksy rowerowe. Nie zabraknie również naziemnych miejsc parkingowych.

Docelowo osiedle ma być w całości ogrodzone – na jego terenie nie zabraknie placu zabaw oraz miejsca rekreacyjnego dla dorosłych, które umili rodzinne spotkania i będzie sprzyjało sąsiedzkiej integracji.

nowe mieszkania gdańsk (5) nowe mieszkania gdańsk (3)

 

 

 

 

OSIEDLE HISZPAŃSKIE OFERTA

Budynek Madryt. Propozycja gotowych mieszkań w budynku B2.

Przykładowe rzuty mieszkań

 

 

SPRAWDŹ TABELĘ MIESZKAŃ

 

 

OSIEDLE HISZPAŃSKIE CENNIK

osiedle hiszpanskie cennik NOWE MIESZKANIA

OSIEDLE HISZPAŃSKIE DOJAZD

O ile nowe mieszkania w Gdańsku – szczególnie w centrum miasta są zwykle bardzo drogie, osiedla w Gdańsku Południe przyciągają konkurencyjnymi cenami. Osiedle Hiszpańskie jest świetnie skomunikowane –  znajduje się blisko obwodnicy trójmiejskiej oraz arterii Armii Krajowej, która ułatwia dojazd do centrum Gdańska. Obok osiedla powstaje przystanek autobusowy zapewniający sprawny dojazd do Śródmieścia. Lokalizacja sprzyja również wypadom nad kaszubskie jeziora i do lasów.

OSIEDLE HISZPAŃSKIE GDAŃSK – DOJAZD Z CENTRUM

OSIEDLE HISZPAŃSKIE GDAŃSK – DOJAZD OD OBWODNICY

OSIEDLE HISZPAŃSKIE KONTAKT

Biuro Sprzedażybiuro-sprzedazy osiedle hiszpanskie

Adres: 80-835 Gdańsk, ul. Szeroka 127.

Godziny otwarcia Biura:

poniedziałek : 9 – 19
wtorek – piątek : 9 -17

 +48 58 301 02 71
+48 58 683 51 16
+48 58 303 29 58

 

PUNKT INFORMACYJNY PRZY OSIEDLU
osiedle hiszpanskie kontakt

Adres: 80-130 Gdańsk, ul. Czermińskiego
przy Osiedlu (za C.H. Rental Park)

Godziny otwarcia Pawilonu:

poniedziałek : 9 – 14
wtorek : wg. indywidualnych umówień: kontakt z nr tel. 506 376 925 lub 728 443 876
środa : 12 – 18
czwartek : 9 – 14
piątek : 12 – 18
sobota : 9.30 – 14.30
Telefon:
506 376 925

pawilon@osiedlehiszpanskie.pl

 

Szukasz mieszkania w Gdyni? Sprawdź ofertę dewelopera Słoneczna Zatoka, być może Cię zainteresuje.

Zobacz również:

Apartamenty na sprzedaż Saska Kępa Warszawa

7 KOMENTARZE

  1. Mieszkam na Osiedlu Hiszpańskim od 4 miesięcy 🙂 Bardzo fajna okolica, blisko sklepy, przedszkole, przychodnia. Tak naprawdę wszystko na miejscu można załatwić. Osiedle bardzo komfortowe, mili sąsiedzi 🙂 Bardzo się ciesze, że tu mieszkam.

  2. To prawda i bardzo dużo inwestycji wokół. Gdańsk Południe się rozwija bardzo szybko, warto tam szukać mieszkania i cenowo wychodzi o wiele korzystniej niż w innych częściach Gdańska.

  3. Ostatnio widziałem, że ceny na Osiedlu Hiszpańskim zaczynają się od 4 tys zł za m2 także warto na pewno sprawdzić teren.

  4. Przyjemne osiedle i mieszkania naprawdę w dobrym standardzie. Znajomi tu mieszkają i ja się z żoną zastanawiam. W ogóle Gdańsk Południe i okolice Szadółek z miesiąca na miesiąc się rozwijają, widać pełno nowych inwestycji sklepów, domów itp. Dobry znak.

  5. Bardzo fajne osiedle. Znajomi tu mieszkają i ja się zastanawiam nad kupnem mieszkania. W ogóle Gdańsk Południe to super lokalizacja moim zdaniem. Blisko do centrum, obwodnica pod nosem…

  6. Fajne mieszkanka i przede wszystkim ceny są w Gdańsku Południe. Patrząc na to jak się wszystko wokół buduje- sklepy, przedszkola itp. to niedługo będzie najlepsza opcja w Gdańsku na zakup mieszkania.

  7. Ciekawa inwestycja, chociaż moim zdaniem wszystkie nowe obiekty mieszkalne są do siebie podobne. Z ostatnich inwestycji które widziałam jedynie berezynska46.pl się wyróżnia stylem, jest tak kameralnie, niby nowocześnie, ale czuć powiew dawnych lat, kiedy powstawały wille.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here