Otwarcie salonu Tallinder w Galerii Bałtyckiej

0
1874
gdansk galeria baltycka sklepy
gdansk galeria baltycka sklepy

Miłośnicy klasycznego stylu i elegancji powinni być usatysfakcjonowani, ponieważ firma LPP- właściciel takich brandów odzieżowych jak RESERVED, House, Cropp, MOHITO i SINSAY, wprowadziła do swojego portfolio pierwszą markę premium.
Tallinder, bo o niej mowa to odzież i akcesoria skierowane do zamożnych i wymagających klientów- kobiet i mężczyzn. Wszystkie ubrania są odzwierciedleniem ponadczasowej klasyki i nowoczesnej elegancji.
Kolekcja męska oferuje więcej klasycznych strojów i dodatków takich jak muchy, krawaty oraz paszetki. Kolekcja damska natomiast reprezentuje już nowsze trendy.
Uzupełnieniem oferty są skórzane buty oraz torby i torebki.

gdansk galeria baltycka sklepy
Źródło: fanpage Galeria Bałtycka, facebook.com/galeriabaltycka

TALLINDER GDAŃSK GALERIA BAŁTYCKA ubrania i dodatki

Projektanci ubrań Tallinder, chcieliby również pokazać, w jaki sposób można stylowo łączyć ubrania i dodatki.Prezentowane jest to w firmowych salonach, dzięki specjalnym meblom do setów, które mają stać się wyróżnikiem marki.

Jak zdradza Brand Menager Julian Chmielewski-ubrania Tallinder powstają z myślą o ludziach spełnionych, dojrzałych, z wyrobionym stylem, a także takich którzy dopiero go poszukują.
Ich potencjalny klient to osoba powyżej 30 roku życia o nowoczesnym i dynamicznym stylu życia.

gdansk galeria baltycka godziny otwarcia
Źródło: fanpage Galeria Bałtycka, facebook.com/galeriabaltycka

W kampanii promującej markę wystąpiła brazylijska modelka Aline Weber (znana z  okładek światowych edycji magazynu „Elle”, „Vogue” czy „Harper’s Bazaar”) oraz model Ben Hill (twarz marek takich jak Tod’s, Tiffany and Co., Belstaff, Calvin Klein).

TALLINDER GALERIA BAŁTYCKA otwarcie salonu Gdańsk

Marka Tallinder zadebiutowała w Polsce- oprócz sklepu internetowego, ma powstać tu 30 firmowych salonów. Jeden z nich jest już dostępny w Gdańsku w Galerii Bałtyckiej.

galeria baltycka sklepy
Źródło: fanpage Galeria Bałtycka, facebook.com/galeriabaltycka

Otwarcie odbyło się 15 lutego 2016. Butik znajduje się na parterze centrum handlowego między salonami marek Zara, Solar i MaxMara oraz perfumerią Douglas. Jego wnętrze zaaranżowali londyńscy projektanci. Między wieszakami znajdują się fotele i stoliki. Dla klientów dostępne są również magazyny modowe oraz albumy o sztuce i architekturze.