CAPITAL PROPERTY – szeroki wybór nieruchomości komercyjnych

0
1381
Nieruchomości inwestycyjne CAPITAL PROPERTY 3 e1460402723514
Nieruchomości inwestycyjne CAPITAL PROPERTY 3 e1460402723514

Wybór lokalu pod działalność gospodarczą, nie jest łatwym zadaniem. Jest wiele czynników, na które należy zwrócić uwagę – m.in.: metraż, lokalizacja, stan pomieszczeń, czy dostęp do mediów. Kiedy nasza wiedza i znajomość realiów lokalnego rynku nieruchomości nie jest wystarczająca, najlepiej skorzystać z usług fachowców.

Nieruchomości inwestycyjne Gdańsk

Firmą godną polecenia jest CAPITAL PROPERTY Commercial & Housing – działająca na trójmiejskim rynku nieruchomości od 10 lat. Wieloletnie doświadczenie pracowników oraz pasja z jaką oddają się swoim obowiązkom, sprawiają, że gwarantują oni najwyższą jakość świadczonych usług.

nieruchomości komercyjne Capital Property gdańsk trójmiasto Oferta nieruchomości inwestycyjnych jest bardzo bogata  – do wyboru są lokale na sprzedaż oraz do wynajęcia, na rynku wtórnym i pierwotnym.

Firma współpracowała już z tak znanymi markami jak: Tiger Gym, Lpp, Carry, Douglas, Panattoni, ING Bank, Credit Agricole, Ge Money Bank, Getin Bank, Bank BPH.

Nieruchomości komercyjne Gdańsk

nieruchomości inwestycyjnegdańsk Capital Property

CAPITAL PROPERTY pomaga w znalezieniu atrakcyjnych nieruchomości komercyjnych do zakupu dla inwestorów indywidualnych oraz gruntów inwestycyjnych dla inwestorów instytucjonalnych. Każdy kto jest zainteresowany kupnem lub wynajmem nieruchomości komercyjnej, a nie ma wystarczającej wiedzy lub czasu żeby zbadać pod tym kątem rynek, może liczyć na fachową pomoc doradców.

nieruchomości komercyjne gdansk

Różnorodność charakterów, zainteresowań oraz ich umiejętności, sprawia, że praca wykonywana jest z pasją i przyjemnością, co przekłada się na jakość świadczonych usług. Pracownicy dokładają wszelkich starań, żeby zrozumieć i sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Wszyscy zainteresowani współpracą, mogą skontaktować się z firmą osobiście, telefonicznie lub mailowo. Polecamy:

Zobacz również:

Deweloper Tczew