Potrzebujesz auta na wakacyjne wycieczki? Skorzystaj z wypożyczalni samochodów Extrarent w Gdańsku!

0
1793

Wakacje to czas urlopów i wyjazdów, które najczęściej planujemy z dużym wyprzedzeniem.
Miejscem chętnie wybieranym przez wczasowiczów jest Trójmiasto i okolice, zarówno ze względu na dostęp do morza, ale także ciekawe zabytki, obiekty kulturalne i wydarzenia, które przyciągają turystów.

Aby w komfortowych warunkach zwiedzić jak najwięcej miejsc, najlepiej wybrać się na urlop autem, jednak nie zawsze mamy taką możliwość. Kiedy nasz samochód nie nadaje się na dalsze podróże lub jest za mały aby pomieścić bagaż całej rodziny, warto pomyśleć o wypożyczeniu samochodu.

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk Extrarent

Samochodów wypożyczalnia Gdańsk extrarent

Miejscem, w którym tanio i szybko możemy dostać wygodne auto, dostosowane do naszych potrzeb jest Extrarent z GdańskaWypożyczalnia ma w swojej ofercie samochody różnej klasy – wszystkie w pełni sprawne, ubezpieczone i nowocześnie wyposażone, tak aby zapewnić bezpieczną i komfortową podróż swoim klientom.

Extrarent – Wypożyczalnia samochodów Gdańsk

Gdańsk wypożyczalnia samochodów extrarent

Extrarent jest czynny całą dobę, dlatego nawet jeśli przyjedziesz nocnym pociągiem, możesz bez problemu zamówić auto. Dużym udogodnieniem jest procedura odbioru auta. Firma dostarcza je pod wskazane miejsce, dzięki czemu nie musisz jechać do wypożyczalni. Samochód będzie czekać na Ciebie na dworcu, lotnisku lub pod innym wskazanym adresem. Tak samo jest w przypadku oddania samochodu – zostawiasz go tam gdzie jest Ci wygodnie, a pracownicy firmy odwożą go na miejsce.

extrarent samochodów wypożyczalnia gdańsk

Extrarent oferuje profesjonalną obsługę i konkurencyjne ceny, dlatego nie musisz martwić się, że poniesiesz zbyt duże koszta. Z pewnością zaoszczędzisz więcej czasu, nerwów i pieniędzy niż w przypadku podróżowania taksówką, komunikacją miejską lub własnym niesprawnym autem.

Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz zapoznać się ze szczegółową ofertą firmy, zachęcamy do kontaktu:

 

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk – extrarent.pl

ul. Leśna Góra 1, 80-281 Gdańsk

tel. 500 241 222

e-mail: wypozyczalnia@extrarent.pl
i

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk lokalizacja