Sing. Zostań gwiazdą!- Talent show dla dzieci w Galerii Przymorze!

0
907
Galeria Przymorze Sing Zostań gwiazdą
Galeria Przymorze Sing Zostań gwiazdą

Już w najbliższą niedzielę 22 stycznia Galeria Przymorze zaprasza chętne dzieci do udziału w niezwykłym talent show „Sing. Zostań gwiazdą!”

Jeśli Twoje dziecko lubi śpiewać, dobrze czuje się na scenie, jednym słowem jest urodzoną gwiazdą- możesz zgłosić jego udział!
Warunkiem jest odpowiedni przedział wiekowy- od 5 do 14 lat.

Zabawa inspirowana jest obecnym od kilku dni na kinowych ekranach musicalem animowanym „Sing”.
Właśnie z tej okazji Galeria zaprasza najmłodszych na wyjątkowe wydarzenie, pełne muzycznych atrakcji.
Na małych artystów czekać będzie prawdziwa scena, charakteryzatorzy i sesja zdjęciowa! Do wygrania jest 2X 1000 zł oraz gadżety filmowe!
Do dyspozycji gości będzie aż 5 różnych stref zabaw dostępnych przez cały czas trwania imprezy- od 11:00 do 18:00.

talent show dla dzieci galeria przymorze
Źródło: www.galeriaprzymorze.eu

Program eventu przedstawia się następująco:

STREFA TALENT SHOW– Sing. Zostań gwiazdą! W konkursie wokalnym Sing. Zostań gwiazdą!
może wziąć udział każde dziecko od 5 do 14 roku życia, które zgłosi chęć udziału w zabawie do godziny 14:00 w dniu imprezy. Jury – Filip Rychcik, zwycięzca „Szansy na sukces” i finalista „The Voice of Poland” oraz wokalistka jazzowa, absolwentka Akademii Muzycznej w Warszawie Dorota Curyłło i przedstawiciel organizatora – wyłoni dwoje finalistów konkursu. Dwoje dzieci, których występy jury oceni najwyżej otrzyma po 1 000 zł oraz fantastyczne gadżety filmowe. Kategorie wiekowe: 5-9 lat oraz 10-14 lat. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplom oraz filmowe upominki.

STREFA KARAOKE – dzieci wezmą udział w zabawie karaoke (SingStar PS4), śpiewając wybrane przez siebie piosenki.

WARSZTATY WOKALNO-AKTORSKIE- wszyscy uczestnicy będą mogli wziąć udział w scenicznych warsztatach wokalno-aktorskich na głównej scenie.

STREFA „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ GWIAZDĄ!”- wszystkie dzieci mogą wziąć udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej jako supergwiazdy muzyki! Dzieci zostaną ucharakteryzowane i ubrane w specjalne sceniczne kostiumy. Zdjęcia będą wydrukowane w formie okładki muzycznego magazynu „SING MAGAZINE”.
ul. Obrońców Wybrzeża 1, 80-398 Gdańsk Przymorze
tel.: 58 785 98 50
galeriaprzymorze@apsysgroup.pl
ul. Grunwaldzka 71/1, 81-771 Sopot
tel.kom. +48 600 200 236
maria@astudio.com.pl

SING-LIMO-  długa limuzyna, w której każdy poczuje się jak supergwiazda (co pół godziny dzieci – wraz z opiekunami – zostaną zaproszone na przejażdżkę gwiezdną superbryką). Przez cały czas trwania imprez dzieci będą mogły wykonywać sobie zdjęcia na tle limuzyny. Na zwycięzców wybranych konkursów czeka przejażdżka tą wyjątkową gwiazdorską furą.

Zachęcamy rodziców z dziećmi do udziału w wydarzeniu!
Z pewnością umili Wam ono okres karnawału.