Słoneczna Zatoka – atrakcyjne mieszkania w Gdyni

0
3508
film 5
film 5

Szukasz mieszkania w pięknej i zarazem funkcjonalnej lokalizacji? Zależy Ci na rozbudowanej infrastrukturze – sklepach, punktach usługowych, placówkach medycznych, przy jednoczesnej bliskości terenów zielonych, ścieżek rowerowych i miejscach do rekreacji?

Jeśli masz problem ze znalezieniem takiego miejsca, zachęcamy do zapoznania się z ofertą osiedla Słoneczna Zatoka w Gdyni!

SŁONECZNA ZATOKA – NOWE MIESZKANIA GDYNIA WITOMINO

nowe mieszkania gdynia witomino zatoka (5)nowe mieszkania gdynia witomino zatoka (5)nowe mieszkania gdynia witomino zatoka (5)nowe mieszkania gdynia witomino zatoka (5)nowe mieszkania gdynia witomino zatoka (5)Słoneczna Zatoka to wyjątkowe mieszkania na mapie Trójmiasta. Inwestycja powstaje dokładnie w Gdyni Witominie. Jej atuty to mieszkania z widokiem na morze i Trójmiejski Park Krajobrazowy na wyciągnięcie ręki.

Nowe mieszkania gdynia witomino deweloper zatokaNowe mieszkania gdynia witomino deweloper zatokaNowe mieszkania gdynia witomino deweloper zatokaNowe mieszkania gdynia witomino deweloper zatokaNowe mieszkania gdynia witomino deweloper zatokaNowe mieszkania gdynia witomino deweloper zatokaNowe mieszkania gdynia witomino deweloper zatokaNowe mieszkania gdynia witomino deweloper zatokaPonadto mieszkańcy mogą liczyć na doskonale zaaranżowaną przestrzeń, dopracowane części wspólne, malowniczo usytuowane ścieżki rowerowe, las i obiekty sportowe umożliwiające aktywne spędzanie wolnego czasu.

OSIEDLE SŁONECZNA ZATOKA LOKALIZACJA WITOMINO

LokalizacjaMapa_1_2

Lokalizacja zapewnia również przyszłym mieszkańcom dostęp do bogatej oferty handlowo – usługowej. W najbliższej okolicy znajdują się liczne punkty gastronomiczne, usługowe, medyczne, a także szkoły o wysokim poziomie kształcenia. Deweloperem osiedla w Gdyni jest Zatoka Sp. z.o.o Development sp. k.

topslider4_5

Inwestor postawił na nowoczesny obiekt w wysokim standardzie – posiada on siedem kondygnacji nadziemnych w segmentach „A” i „D”, dziewięć kondygnacji nadziemnych w segmencie „C” oraz dziesięć w segmencie „B”.

topslider1_5

Na piętrach od pierwszego w górę zaprojektowano lokale mieszkalne, na parterze przestrzeń handlową, pomieszczenia techniczne, gospodarcze oraz lokatorskie. W podziemiu zaplanowano z kolei hale garażowe dla samochodów osobowych, pomieszczenia techniczne i komórki lokatorskie. Budynek to łącznie 149 mieszkań – 1, 2, 3 i 4 pokojowych o metrażu od 29 do 64m2.

NOWE MIESZANIA GDYNIA OSIEDLE WITOMINO SŁONECZNA ZATOKA

budynek_3 Mieszkańcy mają także do dyspozycji 201 miejsc postojowych w podziemnej hali garażowej. Przemieszczanie się ułatwiają nowoczesne, cichobieżne windy. Wysoki standard wykonania, nasłonecznione, wygodne lokale z dużymi oknami i funkcjonalnym rozkładem z pewnością będą idealnymi mieszkaniami dla młodych – zarówno rodzin jak i singli, dla których ważna jest własna przestrzeń.

topslider2_5

NOWE MIESZKANIA OD DEWELOPERA OSIEDLE WITOMINO

Przykładowe mieszkania to np.:

  • 29 metrowa kawalerka na 8 piętrze w segmencie B, na którą składa się duży przestronny pokój z aneksem kuchennym, funkcjonalny korytarz, balkon z widokiem na Zatokę Gdańską oraz nowoczesne aranżacje. Dużym atutem są ekonomiczne koszty eksploatacji.

Nowe mieszkanie 1 pokojowe Słoneczna Zatoka

SlonecznaZatoka-page-008 mieszkanie 1 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino (1) mieszkanie 1 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino (4) mieszkanie 1 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino (3) mieszkanie 1 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino (2)

  • 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38, 79 m2 na 1 piętrze segmentu B. Lokal to dobrze zorganizowany pokój dzienny z aneksem kuchennym, mniejszy pokój, korytarz i wygodna łazienka – wszystko w nowoczesnej aranżacji.

Nowe mieszkanie 2 pokojowe Słoneczna Zatoka

SlonecznaZatoka-page-009 mieszkania 2 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino (1)   mieszkania 2 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino (5) mieszkania 2 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino (3) mieszkania 2 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino (2)

  • 3 pokojowy lokal o powierzchni 56, 60 m2 w segmencie C na 1 piętrze. Jest to narożne mieszkanie z nasłonecznionym balkonem od strony południowej. Oprócz trzech pokoi, znajduje się tu samodzielna kuchnia, osobna łazienka i WC oraz przemyślany, przestronny korytarz.

Nowe mieszkanie 3 pokojowe Słoneczna Zatoka

SlonecznaZatoka-page-012 mieszkania 3 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino (2) mieszkania 3 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino (4)mieszkania 3 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino (3) mieszkania 3 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino (1)

  • 4 pokojowe mieszkanie o metrażu 64,25 m2 na 7 piętrze segmentu B. Jest to lokal narożny od strony południowo – zachodniej. Jego atuty to duża łazienka, osobne WC, wygodny przedpokój, dobrze doświetlony pokój dzienny z aneksem kuchennym i duży, narożny balkon.

Nowe mieszkanie 4 pokojowe Słoneczna Zatoka

SlonecznaZatoka-page-013 4pok_A3_4 B79_5B80_03_3

Słoneczna Zatoka to również osiedle idealnych mieszkań pod inwestycje. Widok na morze i rozbudowana infrastruktura sprawiają, że lokale nadają się np. pod krótkoterminowy wynajem dla turystów, którzy z pewnością docenią walory lokalizacji.

topslider3_5

Bez względu na to czy szukasz swojego wymarzonego „M”, czy planujesz zakup mieszkania pod wynajem, zapoznaj się z ofertą osiedla Słoneczna Zatoka i zainwestuj w Gdyni!

Gdynia Witomino Nowe mieszkania

Schowek01

Kontakt:

JuzwSprzedazy_4BIURO SPRZEDAŻY
ul. Widna 1,
81-649 Gdynia
Tel.: . +48 58 888 20 78,
Tel.: . +48 781 882 078
E- mail: sloneczna@zatoka.pl,

 

 

 

MajaLeszman_1MAJA LESZMAN-SALAMENTA
Doradca Klienta
Kierownik Biura Sprzedaży
t. +48 721 882 078
maja.leszman@zatoka.pl
Godziny pracy: poniedziałek-piątek: 9.00-17.00

 

 

 

JacekRostankowski_1

JACEK ROSTANKOWSKI
Doradca Klienta
Koordynator ds. Sprzedaży
t. +48 781 882 078
jacek.rostankowski@zatoka.pl
Godziny pracy: poniedziałek – piątek: 9.00-17.00

 

 

 

i

Zobacz również:

Nowe mieszkania Kościerzyna