Materiały stolarskie – nowa oferta składów budowlanych BAT

0
2093
centrum stolarskie bat nowa oferta sierakowice 12
centrum stolarskie bat nowa oferta sierakowice 12

BAT to składy budowlane, które na Pomorzu od dziesięcioleci cieszą się największym zaufaniem klientów. Kupimy tu najlepszej jakości materiały niezbędne do budowy domu, remontu czy wykończenia wnętrz.

centrum stolarskie bat nowa oferta sierakowice 10Firma mimo odniesionego sukcesu na lokalnym rynku, wciąż się rozwija i dostosowuje do potrzeb nowych odbiorców. Właśnie dlatego oferta BAT-u poszerzyła się w ostatnim czasie o produkty dedykowane stolarzom i klientom indywidualnym, zainteresowanym tego typu asortymentem.

Centrum Stolarskie Bat

centrum stolarskie bat nowa oferta sierakowice 15Centrum Stolarskie, które mieści się w Sierakowicach przy ul. Bernarda Sychty 42, to nowoczesna przestrzeń, gdzie stolarze i majsterkowicze znajdą wszystko czego im potrzeba.

centrum stolarskie bat nowa oferta sierakowice 14W ofercie znajdują się m.in.:

  • najlepsze okucia firm takich jak BLUM czy GTV,
  • nowoczesne oświetlenie meblowe,
  • elektronarzędzia firmy FESTOOL,
  • płyty meblowe i blaty Swisskrono,
  • Egger,
  • Kronopol,
  • Kronospan,
  • płyty OSB,
  • sklejki i pilśniowe.

Możemy zamówić tu płyty przycinane i oklejane na wymiar, które są gotowe do odbioru już po 2 dniach. Firma wykorzystuje w swojej pracy zaawansowany technologicznie sprzęt – m.in.  precyzyjną piłę panelową HOMAG HPP 200 i perfekcyjną okleiniarkę HEBROCK AKV 3005 DK F.

centrum stolarskie bat nowa oferta sierakowice 13Centrum Stolarskie BAT to również miejsce, w którym świetnie poczują się majsterkowicze. Klienci, którzy chcą samodzielnie wykonać np. regał czy szafkę, mogą przyjść na miejsce z własnym projektem, gdzie zostanie on zrealizowany zgodnie z ich założeniami.

centrum stolarskie bat nowa oferta sierakowice 1Znajdą tu coś dla siebie także osoby zainteresowane stolarką kuchenną. W przyjaznej atmosferze i przy aromatycznej kawie będą mogły wybrać blaty, uchwyty, płyty meblowe do swojej wymarzonej kuchni.

centrum stolarskie bat nowa oferta sierakowice 8Można tu też kupić materiały podłogowe takie jak panele i akcesoria do ich montażu. Firma ma 15 letnie  doświadczenie w ich sprzedaży. Podobnie w temacie drzwi. Oferta BAT to najlepsi polscy producenci tacy jak DRE, PORTA i POL-SKONE. Znajdziemy tu też stylowe klamki.

centrum stolarskie bat nowa oferta sierakowice 6Niebywałym atutem centrum jest także nowoczesny showroom z szeroką ofertą produktów i zespołem pracowników chętnym do profesjonalnego doradztwa.

centrum stolarskie bat nowa oferta sierakowice 4Stolarze, oraz klienci indywidualni, którzy poszukują wysokiej klasy materiałów i produktów oraz osoby, które chcą się zainspirować gotowymi realizacjami, koniecznie powinny odwiedzić centrum. Z pewnością znajdą tu coś dla siebie.