Sprzątanie może być przyjemne – poznaj nowy odkurzacz Welmax!

0
2481

Sprzątanie bez wątpienia nie należy do naszych ulubionych obowiązków i często odkładany je w czasie lub robimy szybkie porządki, których efektu nie widać. Na podstawie wielu ankiet konsumenckich udało się ustalić co sprawiłoby, aby sprzątanie było łatwiejsze i przyjemniejsze.

Welmax – Odkurzacz Hera Easy Plus

Większość badanych odpowiedziała, że rozwiązanie mogłoby przynieść wielofunkcyjne, proste w obsłudze urządzenie, które skutecznie i bez zbędnych komplikacji wyręczyłoby ich w kilku najmniej przyjemnych obowiązkach.

Okazuje się, że „sprzątający robot przyszłości”, o którym mówili ankietowani, już istnieje!
Odkurzacz, a właściwie system czyszczący nosi nazwę Hera Easy Plus i znajduje się w ofercie produktów firmy Welmax.

System czyszczący Hera to rewolucyjne urządzenie sprzątające, wykorzystujące właściwości wody jako głównego, aktywnego czynnika. Dzięki temu nie tylko sprzątane powierzchnie są idealnie czyste, ale jednocześnie to rozwiązanie bezpieczne i przyjazne środowisku.

Odkurzacz Welmax dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii jest dobrym rozwiązaniem dla rodzin, w których są dzieci, alergicy i osoby starsze, ponieważ zmaksymalizowana moc ssania płynów i ciał stałych, sprawia, że powierzchnie są idealnie czyste i co ważne – oczyszczane jest również powietrze.

hera easy plus odkurzacz

Hera Easy Plus – odkurzacz Welmax

Hera – odkurzacz firmy Welmax może wyręczyć nas w wielu czynnościach, m.in.:

– sprząta i czyści podłogi,
– czyści materace oraz obicia mebli,
– usuwa kamień i inne zabrudzenia w łazienkach,
– myje okna,
– prasuje,
– czyści sprzęt sportowy i ogrodowy,
– czyści auta,
– czyści kostkę i kamień na podłożu elewacji.

 

Hera Easy Plus – opinie

O jego zaletach i skuteczności świadczą przede wszystkim opinie zadowolonych klientów, których wciąż przybywa:

„Odkąd mam odkurzacz Hera od Welmaxu, sprzątanie zajmuje mi 2 razy mniej czasu i widać jego efekty. Córka, która jest alergiczką, nie ma już tak uciążliwych objawów bo w końcu udało się wyeliminować kurz z mieszkania”. Elwira z Gdańska

„Super sprzęt. Mam pracownię w domu, przez co zawsze było sporo kurzu i pyłu. Wcześniej mimo sprzątania na mokro, tylko rozcierałem brud, a teraz w końcu widzę i czuję oddychając, że jest czysto”. Marek W.

„Niezawodny w czyszczeniu łazienki. Wcześniej jak miałam ją sprzątać, dostawałam gorączki, teraz wiem, że kwadrans wystarczy, żeby doprowadzić ją do porządku”. Kamila

„Zakup Hera Easy Plus był pomysłem żony, ja byłem sceptycznie nastawiony, ale polubiłem to kosmiczne urządzenie, bo dobrze sprawdza się przy myciu auta” . Robert z Wrocławia

Jak widać wielofunkcjonalność Hera Easy Plus sprawia, że ma on zwolenników wśród kobiet i mężczyzn, znajdując różne zastosowanie.
Jeśli jesteś zainteresowany produktem Welmax, umów się na pokaz i zobacz jak działa na własne oczy!

Welmax opinie