Studia MBA Project Management – stań się ekspertem w dziedzinie zarządzania projektami

0
734

Wybór kierunku studiów jest bardzo odpowiedzialną decyzją, wpływającą na nasze życie zawodowe. Z tego właśnie powodu z roku na rok młodzi ludzie, ale także absolwenci i osoby chcące podnieść swoje kwalifikacje zawodowe coraz bardziej świadomie decydują o ścieżce swojego rozwoju i dalszej kariery. Kierunkiem, który nie bez powodu cieszy się coraz większym zainteresowaniem są studia MBA Project Management kierowane do kadry menadżerskiej, konsultantów oraz osób, które chcą zarządzać projektami na poziomie eksperckim.

Studia MBA Gdynia

studia mba gdańskJedną z lepszych uczelni, które kształcą na tym kierunku jest Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Trójmieście. Oferuje ona jedyny w Polsce program studiów MBA nastawiony na zarządzanie projektami, który uwzględnia standardy wiodących organizacji branżowych takich jak PMI, AXELOS, APMG.

studia mba gdyniaPonadto słuchacze mają możliwość uzyskania nawet 11 międzynarodowych certyfikatów branżowych!

Osoby, które ukończą studia MBA w Gdyni będą mianowane specjalistami w swojej dziedzinie i uzyskają odpowiednie kwalifikacje aby:

Zarządzać organizacją/działem organizacji pracującym w sposób projektowy,

– Zarządzać Biurem Projektów (PMO),

– Tworzyć dedykowaną metodykę pracy organizacji z wykorzystaniem znanych standardów,

– Kierować projektami transformacji organizacji,

– Doradzać w zakresie kierunków rozwoju organizacji i wdrażania podejścia projektowego.

MBA – studia w Gdyni

studia mba wsaib

Studia MBA w Gdyni to zajęcia na najwyższym poziomie prowadzone przez specjalistów, praktyków oraz wykładowców akademickich i najlepszych trenerów, dzięki czemu absolwenci będą mogli poszczycić się fachową wiedzą menadżerską. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi naboru i warunków ukończenia studiów.

 

Potrzebujesz pomocy rzetelnego tłumacza? Zapoznaj się z ofertą Translator.pl!

Potrzebujesz dobrego tłumacza przysięgłego z Trójmiasta? Wybierz biuro tłumaczeń Translator!

Szukasz dobrego tłumacza w Trójmieście? Sprawdź ofertę firmy Translator!

Translator.pl – najlepsze biuro tłumaczeń w Trójmieście

Potrzebujesz tłumacza, który będzie towarzyszył Ci w ważnym spotkaniu czy uroczystości? Skorzystaj z usług Translator.pl!