Świąteczne atrakcje w Morskim Parku Handlowym

0
892
morski park handlowy mikołajki
morski park handlowy mikołajki

morski park handlowy mikołajki

Morski Park Handlowy w Gdańsku nie ogranicza się tylko do mikołajkowego święta, dla swoich klientów przygotował wiele atrakcji na cały okres przedświąteczny.

Już 2 grudnia 2011 w Morskim Parku Handlowym w Gdańsku startuje Bożonarodzeniowy Jarmark, na którym upolować można będzie wiele atrakcyjnych produktów. W każdy weekend od piątku (16:00 – 20:00) do niedzieli (13:00 – 18:00) organizowane będą atrakcje dla najmłodszych, m.in. spotkania z Mikołajem, zajęcia plastyczne i pokazy świąteczne.

6 grudnia 2011 Mikołajki w Morskim Parku Handlowym Gdańsk rozpoczną się o 16:00 i potrwają do 20:00. Na ten dzień przewidziano wiele atrakcji i zabaw dla najmłodszych.

Jeżeli jednak nie uda się Wam przybyć tego dnia, nic straconego.
10 grudnia 2011 dopiero będzie się działo!
Morski Park Handlowy Gdańsk Szadółki odwiedzi Orszak Świętego Mikołaja. Rozpoczęcie imprezy o 12:00. Dzieci będą mogły odebrać świąteczną paczkę od Mikołaja, pomalować buźkę, obejrzeć występ iluzjonisty czy też kreatywnie spędzić czas w Choinkowym Lesie, podczas gdy rodzice pójdą na zakupy. Oczywiście nie ma dobrej zabawy bez konkursów z nagrodami, a finałem mikołajkowej akcji, która potrwa do 18:00 będzie zabawa wśród czekoladowych fontann!

morski park handlowy gdańsk sklepy dojazd