Symfonia Możliwości – zaproszenie do magii i potęgi pytania od Natural Flow

0
1442
Kurs Access Bars Gdansk 5

Dobrze postawione pytanie może mieć ogromną moc. Otwiera umysł, poszerza horyzonty, daje nowe możliwości. Właśnie w oparciu o sztukę umiejętnego formułowania pytań powstał odłam terapii Access Consciousness zwany Symfonią Możliwości (z ang. Symphony of Possibilities –  w skrócie SOP). Czym dokładnie jest Symfonia Możliwości, dla kogo i co wnosi w życie człowieka? Odpowiadamy.

Symfonia Możliwości – co to takiego i dla kogo?

W porównaniu do Access Bars – zabiegu polegającemu na dotykaniu ponad trzydziestu punktów ciała, w których kumulują się stresy, negatywne odczucia i napięcia, Symfonia Możliwości wpisana w szeregi terapii Access Consciousness jest całkowicie nieinwazyjną, „bezdotykową” metodą pracy z pacjentem. Podstawowym narzędziem w tej terapii są… pytania.

Maja Lesinska Natural Flow Gdansk 5 1

O metodzie SOP opowiada nam Maja Ławicka – terapeutka, szamanka, założycielka Natural Flow w Gdańsku. Osobiście tę energetyczną sesję nazywa „tańcem z energią, który może zmienić wszystko”. – Kiedy pierwszy raz doświadczyłam energetycznej sesji na swoim ciele, poczułam się jakbym wróciła do najbardziej przytulnego, ciepłego i najprzyjemniejszego domu w jakim kiedykolwiek, gdziekolwiek miałam możliwość bycia – mówi Maja z Natural Flow.

W czasie sesji Symfonii Możliwości poruszamy się w polu energetycznym, którego perspektywa jest znacznie większa niż jesteśmy w stanie sobie wyobrazić. Osoba prowadząca kieruje pacjentem zadając szeroko interpretowalne pytania kierujące do oczekiwanych zmian. Pacjent twory przestrzeń dla świadomości, gdzie wszystko jest możliwe i poza ograniczeniami.

O co można poprosić w czasie sesji?

Wszystko o czym myślimy, co mówimy i co przeżywamy jest energią, którą w sobie tworzymy, kumulujemy lub uzewnętrzniamy. To oznacza, że tematem sesji Symfonia Możliwości może być każda sytuacja oraz relacja z kimś lub z czymś (praca, biznes, egzaminy w szkole).

Natural Flow Gdansk

Sesja rozpoczyna się pytaniem: „Jeśli miał(a)byś otrzymać od tej sesji cokolwiek, czym by to było…?”. Zanim pada odpowiedź werbalna, z człowieka ulatnia się energia tego, o czym pomyślał. Z tą energią prowadzący pracuje przez kilkadziesiąt minut kierując dalsze pytania tak, by – zgodnie z oczekiwaniami pacjenta – wytępić z umysłu negatywną energię i naładować umysł pozytywnymi myślami, energią do działania i zmian, poszukiwania nowych możliwości.

Co ważne, całkowicie werbalny tryb prowadzenia sesji Symfonia Możliwości sprawia, że może ona być prowadzona także online, co praktykuje wspomniana już Maja Ławicka w Natural Flow.

Natural Flow – wyjątkowe miejsce w Gdańsku dla poszukujących spełnienia

Natural Flow, w którym doświadczyć można sesji Symfonii Możliwości jest miejscem, w którym Maja Ławicka – założycielka, uzdrawia ciało i duszę. Tak sama o sobie mówi zapraszając na wyjątkowe doświadczenia podczas pracy z wewnętrzną energią i emocjami. Maja Ławicka pracuje z pracjentami indywidualnie i grupowo, jest facylitatorem Access Bars, Access Energetic Facelift, i Access Body Process. Szkoli praktyków, dając międzynarodowe certyfikaty uprawniające do pracy z innymi, asystuje na szkoleniach dla przyszłych terapeutów czaszkowo – krzyżowych, cały czas ucząc się i doskonaląc. Aktualnie jest w trakcie certyfikacji Access Consciousness.

Kurs Access Bars Gdansk 9

W Natural Flow doświadczysz sesji, szkoleń i terapii pozwalających na redukcję napięć, stresów, rozluźnienie ciała i umysłu, złapanie dystansu do życia, nabranie nowej energii i radości. Proponowane zabiegi i terapie dla dorosłych oraz dzieci i młodzieży są atestowane, bezpieczne i najczęściej bezinwazyjne. Niektóre z nich połączone są z odprężającymi masażami. Maja Ławicka indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta i proponuje rozwiązania, które mają szanse najbardziej odpowiedzieć na oczekiwania i dolegliwości.

W ofercie Natural Flow znajdziesz między innymi:

  • sesje Access Bars,
  • terapie Access Energetic Facelift,
  • masaż Kobido,
  • sesje Access Body Process,
  • sesje pracy manualnej z ciałem,
  • sesję facyliftującą,
  • terapię czaszkowo-krzyżową,
  • sesje SOP Symfonii Możliwości.Kurs Access Bars Gdansk 15

W Natural Flow możesz otrzymać wsparcie indywidualne, wziąć udział w szkoleniach grupowych, a także rodzinnych, podczas których nauczysz się jak wzajemnie z członkami swojej rodziny (w tym z dziećmi) pracować nad polepszaniem jakości waszego życia. Niektóre sesje mogą odbywać się w formule online.

Zobacz również:

Siła jest w Tobie. Odnajdziesz ją z Natural Flow