Wielkie otwarcie nowego Marketu BAT w Sierakowicach!

0
2197
bat sierakowice hurtownie budowlane pomorskie
bat sierakowice hurtownie budowlane pomorskie

Popularna na Pomorzu firma BAT otwiera właśnie nowy market budowlany BAT PROFI w swojej głównej siedzibie w Sierakowicach przy ul. Mirachowskiej.

BAT to jedna z najbardziej rozpoznawanych składów budowlanych w tym regionie. Marka istnieje na rynku od prawie 30 lat wciąż poszerzając swój asortyment o najwyższej jakości produkty.

Dynamiczny rozwój i coraz bogatsza oferta sprawiają, że w woj. pomorskim BAT jest najczęściej wybieranym przez klientów marketem budowlanym.

Gwarancją najwyższej jakości materiałów i usług oprócz rosnącej liczby klientów BAT-u są liczne certyfikaty. Najważniejszym z nich jest tytuł Rzetelna Firma.

Nowy sklep, którego wielkie otwarcie odbędzie się już 10 lipca, stanie się jednocześnie częścią centrum logistycznego, z którego towary będą rozwożone do pozostałych składów i bezpośrednio do klientów.

Nowoczesna przestrzeń to aż 950 m2, na której znajduje się sklep oraz 2000 m2 przeznaczonych na magazyn budowlany.

– Zależało nam na stworzeniu przestrzeni dającej możliwość lepszego wyeksponowania naszego asortymentu, przy jednoczesnej poprawie warunków obsługi klienta – mówi Tomasz Breza, kierownik marketu budowlanego BAT w Sierakowicach.
– Usprawniliśmy sam proces sprzedaży i w tej chwili klient nie będzie już musiał jeździć od magazynu do magazynu, by odebrać towar, lecz otrzyma go w jednym miejscu.
Warto podkreślić, że też jest to swego rodzaju „serce firmy”, centrum logistyczne, z którego towary rozwożone są bezpośrednio do naszych klientów, a także do innych sklepów BAT-u w regionie.

BAT PROFI w Sierakowicach to miejsce, w którym znaleźć będzie można wszystko co niezbędne podczas budowy czy remontu. Nie zabraknie elektronarzędzi i nowoczesnych rozwiązań dla domów.

Dostępny będzie także duży wybór elementów stalowych – do dyspozycji klientów będzie ok. 500 ton rur i blachy na dach.

Ponadto odwiedzający będą mogli zrobić zakupy w dziale ogrodniczym gdzie znajdziemy różne rodzaje ziemi, kory, nawozów, traw, oraz sprzęt taki jak kosiarki, piły, opryskiwacze itp.

Nowy market to idealne miejsce dla profesjonalnych budowlańców jak i osób, które same zajmują się budową czy remontem własnego domu/mieszkania.

Oprócz bogatego asortymentu, na miejscu można będzie liczyć na fachowe doradztwo pracowników.

W dniu wielkiego otwarcia – 10 lipca producenci i dostawcy sprzętu oraz materiałów budowlanych zaprezentują swoje produkty oraz nowoczesne rozwiązania. Odbędą się pokazy elektronarzędzi, nowoczesnych kotłów c.o. oraz technologii pozwalających wytwarzać ciepło bez zanieczyszczania środowiska. Swój udział w pokazach zapowiedziało już 25 wystawców. Z okazji Wielkiego Otwarcia na klientów czekać będą promocje i rabaty.