Kompleksowe remonty w Gdańsku? Postaw na sprawdzoną firmę!

0
296
Usługi remontowe Gdańsk firma budowlana wykończenia Remmac 2
Usługi remontowe Gdańsk firma budowlana wykończenia Remmac 2

Remont domu to dla wielu z nas stresujące przedsięwzięcie. Wizja bałaganu, strach przed niekompetentną ekipą, brak wystarczającej wiedzy – wszystko to sprawia, że najczęściej odwlekamy wszelkie prace.

Na szczęście w dzisiejszych czasach w dobie internetu, z łatwością można znaleźć odpowiednią ekipę – np. sprawdzając jakie opinie wystawiają jej klienci. Można również zdobyć informacje pocztą pantoflową.

Kompleksowe remonty Gdańsk

remmac kompleksowe wyposazenie wnetrz gdansk

Jeśli szukamy profesjonalnej ekipy remontowej w Gdańsku, jedną z najczęściej polecanych jest firma Remmac, która świadczy swoje usługi na terenie Trójmiasta i okolicznych miejscowości. W ramach świadczonych usług możemy tu liczyć na wsparcie na każdym etapie – od wykonania projektu, przez zakup materiałów po realizację i końcowe porządki.

Firma zajmuje się kompleksowym wykończeniem pod klucz, dlatego jeśli kupujemy mieszkanie w stanie deweloperskim, śmiało możemy zlecić im dalsze prace.

Oferta Remmac obejmuje:

  • usługi budowlane i remontowe – prace wyburzeniowe, wylewki, murowanie, tynkowanie, szpachlowanie, montaż drzwi i okien, montaż i budowa kominków,
  • kompleksowe wykończenie wnętrz – malowanie, tapetowanie, układanie glazury, układanie terakoty, układanie paneli podłogowych i ściennych, wykonanie zabudowy g-k, konstrukcja sufitów podwieszanych, zabudowa wnęk, współpraca z architekstem,
  • instalacje hydrauliczne – wykonywanie nowych i modernizacja starych instalacji, wykonywanie pionów kanalizacyjnych i wodnych, biały montaż, podłączenie pralek, zmywarek,
  • instalacje elektryczne – montaż instalacji elektrycznych, pomiary ochronne i pomontażowe, wykonanie ogrzewania elektrycznego, montaż sieci teletechnicznych i komputerowych, montaż oświetlenia.

Wykończenie pod klucz Gdańsk

 

 

To co wyróżnia ekipę Remmac to rzetelność, terminowość i indywidualne podejście do każdego klienta. Plusem jest również zachowanie zdrowych proporcji między jakością usług a ceną, tak żeby każdy był zadowolony.

Osoby zainteresowane współpracą z firmą, zachęcamy do kontaktu:

E-mail: maciej@rem-mac.pl
Tel.: 792 264 044
Adres: Startowa 29 D1
80-461 Gdańsk
https://rem-mac.pl/