Kompleksowe remonty w Gdańsku? Postaw na sprawdzoną firmę!

0
174
remonty kompleksowe gdansk 3 e1515659672824
remonty kompleksowe gdansk 3 e1515659672824

Remont domu to dla wielu z nas stresujące przedsięwzięcie. Wizja bałaganu, strach przed niekompetentną ekipą, brak wystarczającej wiedzy – wszystko to sprawia, że najczęściej odwlekamy wszelkie prace.

Na szczęście w dzisiejszych czasach w dobie internetu, z łatwością można znaleźć odpowiednią ekipę – np. sprawdzając jakie opinie wystawiają jej klienci. Można również zdobyć informacje pocztą pantoflową.

Kompleksowe remonty Gdańsk

kompleksowe remonty gdank wykonczenie pod klucz

Jeśli szukamy profesjonalnej ekipy remontowej w Gdańsku, jedną z najczęściej polecanych jest firma Kompleksowe Remonty, która świadczy swoje usługi na terenie Trójmiasta i okolicznych miejscowości. W ramach świadczonych usług możemy tu liczyć na wsparcie na każdym etapie – od wykonania projektu, przez zakup materiałów po realizację i końcowe porządki.

uslugi budowlane gdank kompleksowe remonty (2)

Firma zajmuje się kompleksowym wykończeniem pod klucz, dlatego jeśli kupujemy mieszkanie w stanie deweloperskim, śmiało możemy zlecić im dalsze prace.

kompleksowe remonty gdansk wykonczenie pod klucz (3)

kompleksowe remonty gdansk wykonczenie pod klucz (2) kompleksowe remonty gdansk wykonczenie pod klucz (1)

Oferta Kompleksowych Remontów obejmuje:

  • usługi budowlane i remontowe – prace wyburzeniowe, wylewki, murowanie, tynkowanie, szpachlowanie, montaż drzwi i okien, montaż i budowa kominków,
  • kompleksowe wykończenie wnętrz – malowanie, tapetowanie, układanie glazury, układanie terakoty, układanie paneli podłogowych i ściennych, wykonanie zabudowy g-k, konstrukcja sufitów podwieszanych, zabudowa wnęk,
  • instalacje hydrauliczne – wykonywanie nowych i modernizacja starych instalacji, wykonywanie pionów kanalizacyjnych i wodnych, biały montaż, podłączenie pralek, zmywarek,
  • instalacje elektryczne – montaż instalacji elektrycznych, pomiary ochronne i pomontażowe, wykonanie ogrzewania elektrycznego, montaż sieci teletechnicznych i komputerowych, montaż oświetlenia.

Wykończenie pod klucz Gdańsk

remonty-kompleksowe-gdansk

uslugi budowlane gdank kompleksowe remonty (1)

To co wyróżnia ekipę Kompleksowych Remontów to rzetelność, terminowość i indywidualne podejście do każdego klienta. Plusem jest również zachowanie zdrowych proporcji między jakością usług a ceną, tak żeby każdy był zadowolony.

kompleksowe remonty gdank wykonczenie pod klucz

Osoby zainteresowane współpracą z firmą, zachęcamy do kontaktu:

E-mail: info@kompleksowe-remonty.pl
Tel.: 500 085 380
Adres: ul. Dywizjonu 303 5k,
80-462 Gdańsk
www.kompleksowe-remonty.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here