Aquamenti – automat do mycia okien Welmax

0
5033
aquamenti robot do mycia szyb automat welmax 2
aquamenti robot do mycia szyb automat welmax 2

Czyszczenie okien i luster nie należy do naszych ulubionych zajęć. Zwykle musimy poświęcić tej czynności sporo czasu, a i tak nie jesteśmy zadowoleni z efektu, bo zauważamy smugi czy zacieki.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób, które chciałyby ułatwić sobie zadanie, powstało automatyczne urządzenie do  mycia okien firmy Welmax. Ten nowoczesny automat z powodzeniem może być również używany do mycia szkła oraz gładkich powierzchni takich jak lustra, kabiny prysznicowe czy płytki.

Aquamenti robot do mycia okien Welmax

aquamenti robot do mycia szyb okien luster automat welmax

Jego skuteczność i gwarancja idealnie czystych okien wynika z zastosowania unikalnego systemu przepływu powietrza, dzięki któremu porusza się on bardzo dokładnie i czyści bez pozostawiania odcisków oraz smug. Ten opatentowany system zapewnia robotowi jego zaawansowany technologicznie silnik ssący i ściereczki z mikrowłókna.

aquamenti robot do mycia szyb okien luster automat welmax

Ponadto automat do mycia okien posiada czujnik żyroskopowy  i system nawigacji, które kontrolują ruchy urządzenia. Robot rozpoznaje wielkość czyszczonej powierzchni o szerokości do 6 m.

Robot do mycia szyb – Aquamenti Welmax

aquamenti robot do mycia szyb okien luster automat welmax

Wielkim udogodnieniem jest też system Single – Slide – Cleaning, który gwarantuje czyszczenie szkła o różnej grubości. Właśnie dlatego radzi sobie nie tylko z oknami, ale również lustrami, kabinami i szklanymi płytkami ściennymi.

Robot do mycia luster – Aquamenti Welmax

aquamenti robot do mycia szyb okien luster automat welmax

Kolejną zaletą docenianą przez użytkowników jest fakt, że automat do mycia okien  Welmax może być sterowany za pomocą smartfona – wystarczy pobrać tylko specjalną aplikację. Ważną cechą urządzenia jest jego ekologiczność i przyjazność środowisku. Stosowane w nim ściereczki nadają się do prania i ponownego użycia.

Aquamenti welmax opinie

Zestaw automatu do mycia okien Welmax składa się z :

  • Automatu Aquamenti,
  • Pilota do sterowania
  • Instrukcji  obsługi
  • 12 ściereczek
  • Sznurka zabezpieczającego robota
  • Zasilacza prądowego
  • Gwarancji

Osoby, które chcą szybko i dokładnie wyczyścić szklane powierzchnia w swoim domu, zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu Welmax.

aquamenti welmax robot aquamenti welmax

Welmax aquamenti

Welmax opinie

Zobacz również:

Welmax Opinie