Berezyńska 46 – prestiżowa inwestycja na Saskiej Kępie gotowa już w maju

0
3602
LOGO
LOGO

Saska Kępa to niewątpliwie  najbardziej wyróżniająca się część Warszawy.  Jej wyjątkowość wynika z faktu, że jest to jedna z nielicznych dzielnic, niemal całkowicie zachowana w przedwojennym stylu. Połączenie pięknych kamienic, modernistycznych willi z lat 20 i 30 XX wieku z wszechobecną zielenią, tworzą niepowtarzalny krajobraz i zachęcają do zamieszkania osoby tęskniące za tzw. miejscem z duszą.

Jednym z ważniejszych punktów dzielnicy, uważanym za jej wizytówkę, jest ulica Francuska. Bogata oferta gastronomiczna – mnóstwo ekskluzywnych restauracji i  kuszących zapachami kawiarni, przyciąga każdego dnia mieszkańców i gości odwiedzających stolicę.

Osoby, które są zainteresowane zakupem nieruchomości na Saskiej Kępie, muszą przygotować się  na niemały wydatek. Ceny za m2 sięgają nawet 30 tys. zł, a oferty sprzedaży pojawiają się sporadycznie.

Nowe apartamenty Saska Kępa Warszawa

Każda nowość na tutejszym rynku, to wielka okazja, dlatego obecnie wielkim zainteresowaniem cieszy się inwestycja przy Berezyńskiej 46.

Deweloper Leosepte sp. z o.o. Saska Kępa sp.k., spółka z grupy LHI, znany w Warszawie m.in. z realizacji Nowego Domu Jabłkowskich oraz budynku Chmielna 25, idealnie wkomponował nowy budynek w historyczny kontekst nobliwej dzielnicy.

nowe apartamenty warszawa saska kępa BEREZYNSKA46 (6)

Apartamentowiec znajduje się w starej części Saskiej Kępy, gdzie przeważającą zabudowę stanowią przedwojenne wille. Niewątpliwym atutem inwestycji jest bliskość Parku Skaryszewskiego, który spełnia rolę miejsca  do wypoczynku i aktywnego spędzania czasu – nie brakuje tu biegaczy i spacerowiczów.

Berezyńska 46 to obiekt, który stanowi harmonijną całość z kameralną, spokojną okolicą i jej prestiżowym charakterem. Biała fasada budynku, duże okna z ażurowymi, drewnianymi żaluzjami, sprawiają, że cała konstrukcja jest bardzo lekka i elegancka w swoim stylu.

Trzy nadziemne kondygnacje mieszczą 7 ekskluzywnych apartamentów liczących od 57 do 120 m2 powierzchni i 3 metry wysokości.

APRTAMENTY SASKA KEPA WARSZAWA BEREZYNSKA46 (1) nowe apartamenty warszawa saska kępa BEREZYNSKA46 (7)

Ze względu na luksusowy charakter inwestycji, wyróżnia ją najwyższy standard stosowanych materiałów.

Są to m.in.:

  • najlepszej jakości aluminiowe okna,
  • drewniane żaluzje zewnętrzne,
  • tarasy z modrzewiu syberyjskiego,
  • parkiety z egzotycznego drewna iroko,
  • stylowe oświetlenie i ozdobne tynki.

Miejscem reprezentacyjnym obiektu jest natomiast hol wykończony i zdobiony przez znanego  na Saskiej Kępie artystę – Marcina Bogusławskiego.

Spod jego ręki wyszedł przepiękny fresk skomponowany specjalnie dla Berezyńskiej 46.  W połączeniu z  oryginalną architekturą pracowni Atelier 3 Girtler & Girtler nadaje to budynkowi nietuzinkowego charakteru.

nowe apartamenty warszawa saska kępa BEREZYNSKA46 (5)

Można nawet zaryzykować, że stał się on nową ikoną dzielnicy.

Ze względu na lata w jakich budowane były wille na Saskiej Kępie – wiele z nich nie posiada garaży, co bywa utrudnieniem dla mieszkańców. Z tego powodu projektanci Berezyńskiej 46, zadbali o komfort przyszłych lokatorów w tym jakże ważnym aspekcie.

Do ich dyspozycji pozostaje podziemna hala garażowa z 12 dużymi miejscami postojowymi. Wygodę zapewnia także zjazd o niskim spadku.

Dużym udogodnieniem jest również winda, dzięki której sprawnie można przemieszczać się między piętrami. Jest ona częściowo przeszklona co zapewnia piękne widoki na wyższych kondygnacjach, a ponadto dojeżdża aż do prywatnych tarasów zlokalizowanych na dachu.

Apartamenty na Saskiej Kępie Warszawa

– Lokal na parterze o powierzchni 120 m2 z dostępem do skierowanego na południe, osłoniętego pięknym, rozłożystym drzewem tarasu o powierzchni 44 m2 oraz prywatnego ogrodu o powierzchni ponad 190 m2! Wnętrze apartamentu to duży salon połączony z jadalnią i kuchnią o łącznej powierzchni 50 m2, 3 sypialnie – w tym jedna typu master z własną łazienką i garderobą. Ponadto znajduje się tu dodatkowa łazienka, przestronny hol oraz pomieszczenie serwisowe, zapewniające lokatorom komfort mieszkania.

Apartament o tej samej powierzchni na 2 piętrze budynku.  Do dyspozycji mieszkańców – salon połączony z kuchnią o łącznej powierzchni 42 m oraz tak jak w poprzednim przypadku-  3 sypialnie, dodatkowa łazienka z WC i pomieszczenie serwisowe.

Przyszli właściciele będą mogli korzystać również z dwóch tarasów: pierwszego o powierzchni 35 m2 z południowej strony oraz drugiego, znajdującego się na dachu budynku (tzw. roof deck) o powierzchni 75 m2 plus 16 m2 dachu zielonego z roślinnością i widokiem na Saską Kępę oraz Park Skaryszewski. Na  roof deck  prowadzą schody na tarasie oraz  przeszklona winda.

apartamenty saska kępa warszawa BEREZYNSKA46 (2) apartamenty saska kępa warszawa BEREZYNSKA46 (1)

Berezyńska 46 to wyjątkowa inwestycja, którą śmiało można określić jako nowe oblicze polskiego modernizmu na Saskiej Kępie. Lokalizacja oraz charakter obiektu są idealne dla osób szukających pomysłowego połączenia tradycji z nowoczesnością.

Budynek, który będzie gotowy do odbioru już w maju, to przykład idealnej symbiozy z klimatyczną, przedwojenną architekturą. Dzięki takim inwestycjom, Saska Kępa nie jest jedynie reliktem przeszłości, ale staje się miejscem wciąż żywym i rozwijającym się.

apartamenty na saskiej kępie na sprzedaż

Apartamenty na sprzedaż saska kępa Warszawa

Zobacz również
Nowe mieszkania blisko Tczewa