Domy drewniane – Eco-House

0
2948
ecohouse 1
ecohouse 1

eco-house domy z drewna

W ostatnich latach zaobserwować można na rynku ekologiczny nurt budowniczy – stawianie domów drewnianych. Nasz lokalny rynek poszczycić się może firmą Eco-House, która trudni się produkcją domów drewnianych trójmiasto. Domy te powstają w systemie szkieletowym, więc okres oczekiwania na własne cztery kąty jest bardzo krótki. Wpływa na to również stosowanie suchej technologii, czyli nie wymagającej murowania czy innych prac, które trzeba wykonywać w dodatnich temperaturach. Drewniany dom możemy postawić nawet w zimie, ważne jest tylko, aby wylewka betonowa była wcześniej gotowa.

Firma Eco-House z Miszewa produkuje domy całoroczne i letniskowe. Zrealizowali już wiele inwestycji, więc sprawdzili i przetestowali wszystkie rozwiązania konstrukcyjne i techniczne.

ecohouse miszewo pomorskie

Domy z drewna Gdańsk powstają przy użyciu materiału gwarantującego nawet 100 letnie użytkowanie. Ponadto są energooszczędne i ekologiczne, gdyż wykorzystywane są tylko naturalne składniki – drewno, wata mineralna i gips. Drewno dodatkowo tworzy korzystny mikroklimat, bardzo dobrze izoluje i wygłusza hałas. Na korzyść takiego rozwiązania budowlanego wpływa też niski koszt eksploatacji, inwestycja w ekologiczne domy zwraca się bardzo szybko – ogrzanie około 120 m2 domu w technologii szkieletowej, gazem ziemnym to tylko 160 zł w okresie zimowym.

Drewno wykorzystywane do budowy pochodzi z tartaków, posiadających wszystkie atesty i certyfikaty, następnie suszy się je do poziomu wilgotności 14 – 18, struga i impregnuje. Dzięki zastosowaniu takich rozwiązań technologicznych materiał posiada wysoką odporność na ogień i wilgoć.

domy z drewna trojmiasto
ecohouse domy z drewna
Firma Eco-House Gdańsk w ofercie posiada wiele gotowych projektów, ale w zależności od prywatnych upodobań i planów Klientów zrealizować może prototyp dowolnego domu. Atutem tej inwestycji jest późniejsza możliwość modernizacji i przebudowy. Rodzina się powiększyła, otwieramy biuro, albo po prostu brakuje nam przestrzeni, robimy projekt i w szybkim czasie dobudowujemy sobie pięterko.

Wszystkich zwolenników takiej formy budownictwa nie trzeba przekonywać dlaczego inwestycje w domy drewniane Gdańsk są dzisiaj takie popularne.

domy z drewna gdańsk gdynia sopot
producent domow drewnianych

Firma Eco-House Gdańsk kontakt

Miszewo 105 (vis a vis Antyki), woj. pomorskie

współrzędne GPS:
N 54° 23′206″
E 18° 21′733″

tel/fax: 58 684 86 40
kom: 609 622 450
e-mail: eco-house@eco-house.net.pl

Godziny otwarcia:
Pon – pt: 8:00 – 16:00
Sobota: 9:00 – 14:00

domy drewniane ekologiczne z drewna pomorskie

EKSPOZYCJA W WARSZAWIE

Urzut, Aleja Katowicka 265 (Wioska Domów Modelowych)
tel: 725 230 240
tel: 793 756 750
e-mail: krzysztof.eco-house@gazeta.pl

Godziny otwarcia:
Wtorek – Piątek: 10:00 – 18:00
Sobota: 10:00 – 20:00
Niedziela: 10:00 – 15:00