Osiedle Koniczynka – Eurohome

0
1426
koniczynka
koniczynka

osiedle koniczynka eurohome

Przedsiębiorstwo Budowlane Eurohome wychodząc na przeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów swoją najnowszą inwestycją stawia na domy w Gdańsku. Któż nie chciałby mieszkać w domu jednorodzinnym, w cichej, spokojnej okolicy, która jest jednocześnie dobrze skomunikowana z Gdańskiem – 3 minuty od centrum miasta, 5 minut od trójmiejskiej obwodnicy? W okolicy z rozbudowaną infrastrukturą handlowo – usługową, z bliskością placówek oświatowych, medycznych, czy urzędów? Odpowiedzią na takie potrzeby stało się osiedle Koniczynka.

Koniczynka powstaje przy ulicy Zakoniczyńskiej 18, przy modernizowanej ulicy Nowej Łódzkiej.


Wyświetl większą mapę

Jest to zespół domów jednorodzinnych w bliźniaczej zabudowie. Koniczynkę tworzyć ma 8 takich budynków. Każdy dom to budynek 3 kondygnacyjny z wydzielonym ogródkiem, garażem i prywatnym trawnikiem.

domy w gdansku wizualizacja eurohome
ogródek wizualizacja

Całe osiedle będzie ogrodzone i monitorowane, by zapewnić mieszkańcom maksimum bezpieczeństwa i prywatności. Dla dzieci inwestor zaplanował plac zabaw, a dla gości przyjeżdżających w odwiedziny zaprojektowano strefę parkingową przy drodze dojazdowej do osiedla.

Każdy dom powstaje przy użyciu najnowocześniejszych technologii i materiałów budowlanych, standardem wykończenia są elektrycznie sterowane rolety antywłamaniowe, segmentowa, automatycznie otwierana brama garażowa, domowa instalacja odkurzacza centralnego i zastosowanie ogrzewania podłogowego na każdym poziomie.
Powierzchnia użytkowa budynków wynosi od 156 m2, natomiast działki mieszczą się w granicach 230 – 406 m2. By dodatkowo podnieść komfort mieszkalny każdy Klient może zaaranżować wnętrze domów w Gdańsku wg swojego pomysłu.

domy w gdansku koniczynkaeurohome osiedle koniczynka

Aby zapoznać się z ofertą handlową należy skontaktować się z

Działem Handlowym firmy Eurohome

tel: 505 270 620, 58 340 88 77
e-mail: info@pbeurohome.pl

adres: ul. Jaśkowa Dolina 16/2, 80-252 Gdańsk-Wrzeszcz

Zdjęcia z budowy – materiały inwestora

udowa osiedla koniczynka gdańsk
koniczynka eurohome budowa
domy w gdansku koniczynka