Koszałkowo – najlepszy pensjonat na Kaszubach!

0
1650
NOCLEGI na kaszubach koszalkowo
NOCLEGI na kaszubach koszalkowo

Kaszuby to miejsce, które kryje w sobie wiele niesamowitych ciekawostek i legend. Każdy kto wyruszy w podróż po tych niezwykłych okolicach zachwyci się z pewnością bogactwem krajobrazów – pięknem lasów i jezior i wzgórz.

wczasy Kaszuby

Jednym z magicznych miejsc, które warto odwiedzić na Kaszubach jest pensjonat Koszałkowo.

wczasy kaszuby

Ze względu na niesamowitą lokalizację i atrakcje w okolicy, na pewno nikt nie zazna tam nudy. W pobliżu znajdują się m.in.: Ogród Botaniczny Gołubie, Wieża Widokowa na szczycie Wieżyca, Kaszubski Park Miniatur w Stryszej Budzie, Zamek i Muzeum w Bytowie, CEPR- domek do góry nogami i najdłuższa deska świata w Szymbarku, Kamienne Kręgi w Węsiorach. Ponadto  latem organizowane są spływy kajakowe,  a zimą można jeździć na nartach.

Pensjonat na Kaszubach

Pensjonat Koszałkowo to idealna propozycja dla osób szukających noclegów na Kaszubach. Składa się z pokoi i apartamentów w wolnostojących budynkach – odległości pomiędzy nimi są niewielkie, ale gwarantują prywatność i spokój. Wyposażenie zapewnia pełen komfort, jest bardzo estetyczne oraz wygodne, dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, a także par, które chcą spędzić romantyczne chwile we dwoje.

noclegi kaszuby koszalkowo noclegi kaszuby pensjonat kaszuby noclegi na kaszubach wczasy na kaszubach

noclegi Kaszuby

noclegi kaszuby

 

Goście do wyboru mają następujące możliwości zakwaterowania:

Pokoje Gawra – nowy budynek z 5 pokojami- 4 pokoje dwuosobowe i 1 trzyosobowy). W pokojach znajdują się łazienki z kabiną prysznicową.

Pokoje Miś – 3 pokoje dwuosobowe w tym 2 z kominkami i 1 pokój trzyosobowy z widokiem na stok. (wyposażenie jak powyżej).

Apartamenty Alicja – 2 apartamenty czteroosobowe i  2 ośmioosobowe. Na parterze salon z kominkiem, aneks kuchenny i łazienka, na piętrze sypialnie z wyjściem na balkon i łazienką z wanną, na poddaszu sypialnia czteroosobowa.

Apartamenty Anna – 2 apartamenty sześcioosobowe- na parterze salon z kominkiem, wyjście na balkon, aneks kuchenny i łazienka, na piętrze dwie sypialnie dwuosobowe, na poddaszu jedna sypialnia dwuosobowa.

Apartament Anna 5 – apartament pięcioosobowy. Na parterze salon z kominkiem, wyjście na balkon, łazienka i aneks kuchenny, na piętrze sypialnia trzyosobowa,  na poddaszu sypialnia dwuosobowa.

Domek dwuosobowy – na parterze salon z aneksem kuchennym, łazienka, a na poddaszu dwuosobowa sypialnia.

Wszystkie pokoje wyposażone są w radio, TV, czajnik bezprzewodowy, żelazko i mają WiFi.

pensjonat kaszuby koszalkowo

Oprócz noclegów w przystępnych cenach, pensjonat zapewnia znakomite jedzenie – posiada własną restaurację oraz pizzerię.

Wszystkim, którzy planują wczasy na Kaszubach polecamy pensjonat Koszałkowo – Wieżyca! Z pewnością przeżyjecie tu niezapomniane chwile i wypoczniecie w pięknych okolicznościach przyrody.

Kontakt:

Wieżyca 32 a, 83-315 Szymbark

Noclegi: +48 506 579 222
Restauracja: +48 880 307 607
Pizzeria: +48 604 257 057
Dla szkół i firm: +48 883 184

koszalkowo.pl

Polecamy:

Atrakcje Kaszuby – Zoo Kaszuby

 

Zobacz również:

Atrakcje na Kaszubach

Pensjonat nad jeziorem – Kaszuby

Atrakcje dla dzieci – Kaszuby