Nowoczesne pokrycia dachowe Meyer – Holsen w BAT

0
2574
dachowki meyer holsten gdansk kartuzy koscierzyna itp pomorskie bat meyer holsten bat sklep 2
dachowki meyer holsten gdansk kartuzy koscierzyna itp pomorskie bat meyer holsten bat sklep 2

Tegoroczna zima pokazała, że jej aurą zaskoczeni mogą być nie tylko drogowcy. Kiedy z nieba zamiast śniegu spadają…dachówki – zaskoczeni są wszyscy. Niestety takie zjawiska miały miejsce w kilku rejonach Polski, co byłoby zabawne gdyby nie kwestia bezpieczeństwa przechodniów.

dachowki meyer holsten gdansk kartuzy koscierzyna itp pomorskie bat meyer holsten bat sklep 11

Pokrycia dachowe Meyer – Holsen w BAT

Sytuacja wymusiła na inwestorach i budowniczych dyskusję o jakości materiałów, o czym warto ponownie przypomnieć wiosną, kiedy zaczyna się sezon budowlany. Jako, że pokrycia dachowe decydują nie tylko o estetyce ale i parametrach technicznych dachu, dobrze jest wybrać wysokiej jakości produkt, który zadowoli nas w obydwu aspektach.

dachowki meyer holsten gdansk kartuzy koscierzyna itp pomorskie bat meyer holsten bat sklep 19W ostatnim czasie składy budowlane BAT poszerzyły swoja ofertę o rewolucyjny produkt, który koniecznie trzeba przedstawić. Mowa o dachówkach Meyer – Holsen, które zostały wyprodukowane przez firmę działającą od 155 lat! Dachówki powstały we wschodniej Westfalii i są jednym z najlepszych produktów w swojej kategorii.

Co je wyróżnia?

Przede wszystkim bardzo długa gwarancja – aż 40 lat! Jest to czas wręcz szokujący, ponieważ do tej pory nikt nie udzielał tak długiej gwarancji na pokrycia dachowe. Jeśli zdarzy się, że dachówka ulegnie uszkodzeniu, a producent przyjmie reklamację, do domu klienta przyjedzie pracownik, który wymieni ją na koszt firmy.

dachowki meyer holsten gdansk kartuzy koscierzyna itp pomorskie bat meyer holsten bat sklep 18

  • Cieszę się, że produkt pojawi się u nas na stałe. Gwarancja to bardzo ważna kwestia, jeśli mówimy o dachówkach. Myślę, że oferta Meyer-Holsen zaskoczy wielu inwestorów, ponieważ pozostali producenci dachówek zapewniają tylko 5 lat pełnej gwarancji – komentuje Rafał Cygert, specjalista ds. sprzedaży i koordynator Działów Dachowych w firmie BAT.

Ponadto meyer – Holsen to 50 lat gwarancji na mrozoodporność dachówek i 20 lat  na dostępność produktu od dnia dostawy wybranej przez klienta dachówki.

Najlepsza jakość

Produkt tej firmy wykazuje najlepsze parametry wytrzymałościowe i nie tylko. Wszystko dzięki dużej zawartości iłu łupkowego. Podwójne zamki szczelne natomiast zapewniają niską nasiąkliwość zaledwie na poziomie 4% (u konkurencji jest to najczęściej 8%).

dachowki meyer holsten gdansk kartuzy koscierzyna itp pomorskie bat meyer holsten bat sklep 17Dzięki temu nie trzeba stosować dachówek wentylacyjnych, tak jak proponują inne firmy. Dachówki Meyer – Holsen same w sobie dają gwarancję wystarczającej wentylacji, dzięki czemu dach nie zielenieje.

Dachówki Meyer – Holsen flagowy produkt

Najpopularniejszym modelem dachówki ceramiczne Meyer – Holsen jest produkt Piano. Dzięki swojej prostocie, nadaje się on świetnie do nowoczesnych inwestycji. Piano pasuje świetnie do domów jednorodzinnych o minimalistycznej architekturze jak i klasycznych miejskich willi.

dachowki meyer holsten gdansk kartuzy koscierzyna itp pomorskie bat meyer holsten bat sklep 16Oferta firmy to także modele takie jak: Vario, dachówka Marsylska, Garant, Karpiówka, Holenderka i wiele innych. Dachówki Meyer – Holsen pojawiły się  w marketach budowlanych BAT, które są składem fabrycznym Meyer Holsen na Pomorzu.

Omega Home dom modułowy w 6 miesięcy 

Mobilne kotłownie pomorskie Butra