Mieszkania nad morzem. Opinie lokatorów brzmią: warto zaufać doświadczeniu INDAI

0
1049
Indai Deweloper trojmiasto 1

Wiele osób marzy o zamieszkaniu nad morzem lub o inwestycji w nadmorski apartament, który będzie przynosił spore zyski. Do przekuwania planów w realne działanie od prawie ćwierć wieku zachęca mieszkańców Trójmiasta (ale nie tylko) deweloper INDAI z siedzibą w Sopocie. Dziś przyglądamy się jakie inwestycje ma na swoim koncie i – przede wszystkim – jakie opinie o nich głoszą ci, którzy już zdecydowali się zamieszkać w mieszkaniach od INDAI.

INDAI – kilka słów o deweloperze

INDAI na rynku deweloperskim jest już od 1998 roku, ale mimo ogromnego stażu standardy projektowania i budowania nowych obiektów firma prezentuje takie, jak dopiero co startujące podmioty z tak zwanym „świeżym spojrzeniem”. Załoga dewelopera doskonale wie, że utrzymanie się na bardzo rozwiniętym rynku nieruchomości wymaga nadążania za duchem czasu i taką też misję od lat realizuje.

Indai inwestycje premium Trojmiasto

„Konikiem” dewelopera jest budowa lub rewitalizacja kameralnych, charakterystycznych, nawiązujących do tradycji architektonicznych, ale wciąż bardzo nowoczesnych obiektów w najbardziej prestiżowych dzielnicach Trójmiasta. Każdy projekt jest wpisany ze smakiem w charakter otoczenia, a opinie ekspertów z branży jasno wskazują, że najlepszym tego przykładem są  Kamienice H. Kołłątaja nagrodzone w 32. edycji konkursu „Budowa Roku” organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa.

Budowa Roku Kamienice H Kollataja

Co wyróżnia budownictwo dewelopera INDAI?

Zapewne każdy kto decyduje się na kupno mieszkania zwraca uwagę na jakość wykończenia lokalu. Lepsze opinie rozsyłane tak zwaną „pocztą pantoflową” zyskują te, które są wykonane z wysokiej klasy materiałów budowlanych, a już zupełnym spełnieniem oczekiwań jest wykończenie „pod klucz” lub choćby pomoc dewelopera w organizacji ekipy wykończeniowej. Taką ofertę do swoich klientów kieruje właśnie sopocki INDAI.

Budownictwo tego dewelopera jest bardzo charakterystyczne. Gdy spojrzymy na wygląd zewnętrzny Kamienic H. Kołłątaja, Willi H. Kołłątaja, Willi Błękitnej czy Piastowską 46 szybko dostrzeżemy typowe dla wykonawcy wyczucie stylu i wkomponowanie obiektów w historyczny klimat Gdańska. Ten kto zna się nieco na „budowlance” od razu dostrzega wysoką jakość materiałów budowlanych, tj. okien, drzwi, balustrad balkonowych, dachówek. Pozytywne opinie rodzą też udogodnienia w obiektach: duża liczba parkingów, windy, wyciszenie ścian, wysoka jakość elewacji i ciekawa jej kolorystyka, mała architektura i zieleń wokół obiektów. Te ostatnie cechy to prawdziwy „hit” i znak rozpoznawczy INDAI. Najlepsi architekci zieleni tworzą piękne, gustowne i sprzyjające odpoczynkowi parki kieszonkowe przy nowej zabudowie mieszkaniowej.

4 MG 5752aaaa

Opinia idzie w świat

Co składa się na pozytywne opinie o deweloperach? Zobaczmy na przykładzie INDAI, gdzie jedną z często wymienianych przy pozytywnych komentarzach cech jest lokalizacja obiektów. – Wszędzie można dojechać komunikacją miejską, czy to autobusem, czy tramwajem, czy nawet SKM-ką. Nie sądziłam, że będą mogła ograniczyć jazdę własnym samochodem, do czego od dawna się przymierzałam – to opinia o Indai pani Magdy, mieszkanki jednego z lokali w Kamienicach H. Kołłątaja. Pozytywne opinie dotyczą też bliskości Gdańska Wrzeszcza do Bałtyku.

Realizacje INDAI są wpisywane w szablon „prestiżowych”, a więc historyczne sąsiedztwo zadbanych podwórek nie dziwi już nikogo kto wie, jak deweloper lokuje swoje obiekty. Lubię spokój i komfort życia, ale lubię też bliskość miasta, które tętni życiem. Mieszkanie w Kamienicach H. Kołłątaja od początku zdawało się zaspokajać moje oczekiwania – taka jest opinia pani Iwony, która zamieszkała jeden z apartamentów.

Indai Opinie

Wysokiej jakości wnętrza – znów weźmy je pod uwagę w kontekście opinii lokatorów. Tak jak wspomnieliśmy, nawet budowlany laik szybko dostrzeże, że ma do czynienia z inwestycją premium, a nie powszechną „fuszerką”. Trochę przerażało mnie czwarte piętro, ale cichobieżna winda daje radę! W pomieszczeniach jest dużo słońca, a widok na panoramę dzielnicy wynagradza wszystko – pisze pan Jacek.

Opinie o deweloperze Indai osób, które zamieszkały już oferowane lokale są zróżnicowane, bo i target jest bardzo różny. Okazuje się, że mieszkania proponowane przez dewelopera znalazły odbiorców wśród singli, rodzin z dziećmi, ale i seniorów, którzy szukali na jesień życia apartamentów z klasą, udogodnieniami i w ciekawych dzielnicach historycznego Gdańska.

Zobacz również:

INDAI – deweloper z Trójmiasta łączący tradycje z nowoczesnością

Deweloper Indai Trójmiasto – kontakt