Mikołajki 2010 w CH Klif Gdynia

0
1007
klif mikołaj
klif mikołaj

mikołajki 2010 klif gdyniaZabiegi SPA pod choinkę w Studio Urody Vital

Poza świątecznymi dekoracjami, które wprowadzają gości gdyńskiego Klifu w bożonarodzeniowy nastrój i umilają zakupy, od najbliższej soboty, 4 grudnia, na terenie trójmiejskiego centrum spotkać będzie można ulubieńca dzieci – Świętego Mikołaja! Mikołajki w gdyńskim Klifie rozpoczną się w sobotę o godzinie 12:00 od występów iluzjonisty, który wprowadzi dzieci w magiczny nastrój. Wszystkie dzieci zostaną zaproszone do wspólnego pisania listu do św. Mikołaja. Gdyński Klif przygotował także wiele konkursów dla najmłodszych oraz turnieje dla rodzin z atrakcyjnymi nagrodami.

Święta Bożego Narodzenia to także czas okazywania sobie wzajemnej troski. W niedzielę – 5 grudnia – w samo południe w gdyńskim Klifie rozpocznie się Świąteczny Jarmark Charytatywny. W pasażach centrum kupić będzie można prace i ozdoby świąteczne, z których całych dochód zostanie przekazany Stowarzyszeniu Osób z Wadą Słuchu CISZA w Gdyni. Stowarzyszenie, które działa od 1997 roku, zrzesza ponad 200 osób. Do celów jego działania należy pokonywanie bariery komunikacyjnej, prowadzenie rehabilitacji oraz niesienie pomocy osobom z uszkodzonym narządem słuchu.

Świąteczne spotkania ze Świętym Mikołajem w Centrum Handlowym Klif Gdynia, odbędą się w dniach: 4 – 5 grudnia, 10 – 12 grudnia oraz 17 – 23 grudnia.

Inne Świąteczne Wydarzenia Gdańsk:

MIKOŁAJKI CH AUCHAN GDAŃSK
JARMARK ŚWIĄTECZNY GDAŃSK 2010