Pralnie w trójmiejskich centrach handlowych

0
1649
wyposazenie pralni pralki przemyslowe skantrade 5
wyposazenie pralni pralki przemyslowe skantrade 5

Płaszcz, żakiet, delikatna bluzka, suknia ślubna – nie wszystko da się wyprać w zwykłej pralce, dlatego coraz częściej korzystamy z profesjonalnych pralni. Poza tym, że mamy gwarancję dokładnego wyczyszczenia tkanin bez ich uszkodzenia. Zalety korzystania z takich punktów to również oszczędność czasu i miejsca – ponieważ nie każdy ma w domu warunki do suszenia prania.

Wyposażenie pralni

wyposazenie pralni pralki przemyslowe skantrade (5)

Profesjonalne pralnie cieszą się szczególną popularnością w dużych miastach. W Trójmieście niemal w każdym centrum handlowym znajdziemy takie miejsce. Na co powinniśmy zwrócić uwagę chcąc oddać naszą odzież i inne tekstylia do czyszczenia? Przede wszystkim na wyposażenie pralni, powinno być ono jak najbardziej nowoczesne i dawać możliwość ekologicznego prania.

wyposazenie pralni pralki przemyslowe skantrade (6)

Poniżej przedstawiamy listę najlepszych pralni w trójmiejskich centrach handlowych:

5aSec:

Galeria Madison Gdańsk – poziom „0”,
Galeria Bałtycka Gdańsk – poziom „-1”,
Galeria MorenaGdańsk – poziom „0”
Centrum RivieraGdynia – poziom „0”
Centrum handlowe Klif – Gdynia

Lider na rynku pralniczym i największa sieć pralni w Polsce.

wyposazenie pralni pralki przemyslowe skantrade (1)

Oferta: kompleksowe czyszczenie odzieży, czyszczenie dywanów, czyszczenie i renowacja odzieży skórzanej, magiel, impregnacja, apretura (zabezpieczanie tkaniny), czyszczenie sukien ślubnych, usługa antyalergiczna, czyszczenie tekstyliów – np. koców, pościeli, zasłon itp.

  • TU PralniaGCH Manhattan-Gdańsk – wyposażenie tej pralni to ekologiczne urządzenia umożliwiające czyszczenie wodne bez środków chemicznych- najlepsza opcja dla alergików. Oferta kierowana jest do klientów indywidualnych i firm. Wyprać tu można prawie wszystko- odzież, koce, pluszaki, śpiwory, namioty, firany, kombinezony narciarskie itp. W usługach również krochmalenie i maglowanie.
  • Perfect CleanAlfa Centrum Gdańsk – parter- punkt należy do sieci pralni chemicznych. W ofercie: czyszczenie chemiczne i wodne odzieży tekstylnej, specjalistyczne czyszczenie i renowacja odzieży skórzanej, pranie i maglowanie bielizny pościelowej, impregnacja, apretura, prokolor. W usługach również opcja wet- cleaning- pranie wodne oraz czyszczenie i renowacja butów oraz torebek skórzanych.
  • Pralnia PerłaGaleria Przymorze Gdańsk – poziom „0”- pralnia wykorzystuje technologie Wet Cleaning- czyli pranie wodne. Gwarantuje 100% czystości i świeżości bez wykorzystania chemikaliów.
  • Eko LagunaCentrum Kowale – Gdańsk – pralnia należy do sieci punktów ekologicznych. Uwzględniane są tutaj potrzeby alergików, a w ofercie znajdziemy: pranie wodne, usuwanie plam, magiel, apreturę- czyli proces uszlachetniania tkaniny, prasowanie, impregnację i krochmalenie.
  • Pralnia Do DomuGaleria Metropolia – Gdańsk – poziom ”0”- profesjonalna, mobilna pralnia, odbierająca odzież i tekstylia z wskazanego adresu. W ofercie: czyszczenie chemiczne i pranie wodne, prasowanie, maglowanie, prasowanie, farbowanie wyrobów skórzanych- wszystko w ekspresowym tempie.

Pralki przemysłowe

wyposazenie pralni pralki przemyslowe skantrade (3)

Wyposażenie pralni to zaawansowane technologie, które pozwalają zachować świeżość, czystość i trwałość tkanin przy jednoczesnym dbaniu o środowisko naturalne. Jeśli macie w domu odzież lub inne tekstylia, które wymagają profesjonalnej pielęgnacji – zachęcamy do korzystania z tych punktów.

Polecane – oficjalny importer maszyn pralniczych Electrolux