Wykończenie mieszkań pod klucz w Gdańsku

0
1857
Kompleksowa aranżacja wnętrz pod klucz 13 — kopia

Wykończenie mieszkań z firmą Pod klucz

Zakup swojego własnego „M” to bardzo ważna decyzja w życiu i spełnienie marzeń wielu z nas. Niektórzy w myślach czerpią już radość z urządzania własnego gniazdka, inni natomiast chcieliby wprowadzić się „na gotowe”.

Osób, które decydują się na zakup mieszkania wykończonego „pod klucz” jest coraz więcej. Brak czasu lub pomysłu żeby rozplanować aranżację wnętrza, sprawiają, że wolą oni poprosić o pomoc profesjonalistów.

Rozwiązanie takie ma mnóstwo plusów, dlatego warto je rozważyć zanim podejmiemy decyzję o tym czy chcemy wynająć fachowców czy sami zająć się pracami wykończeniowymi. Mieszkańcy dużych miast mają naprawdę ogromny wybór firm.

Pod Klucz – wykończenia i aranżacje wnętrz

Jedną z najbardziej popularnych i najchętniej polecanych jest m.in. firma Pod Klucz z Gdańska. Możemy tutaj liczyć na profesjonalne wykończenie mieszkań pod klucz oraz aranżację wnętrza tak aby odpowiadał naszym gustom, potrzebom i możliwościom finansowym.

Plusy wykończenia mieszkania pod klucz to m.in. fakt, że nie musimy sami kupować, przechowywać i transportować materiałów. Dzięki temu oszczędzamy sporo czasu i nerwów.

Pod Klucz Gdańsk

Kolejny atut – odbieramy lokal gotowy do zamieszkania – wykończone są ściany, podłogi, gniazdka, wyposażenie sanitarne. Przy tym należy pamiętać, że cały czas mamy wpływ na wygląd naszego mieszkania, dzięki czemu będziemy czuli się w nim swobodnie, a nie jak w pokazowym wnętrzu nie z naszej bajki.

Zlecić możemy nawet umeblowanie naszego „M”, a jeśli uzgodniliśmy wszystkie detale, nie musimy nawet nadzorować prac. Od tego też są zatrudnieni fachowcy. Wiadomo, że lokal wykończony pod klucz jest droższy niż to w stanie deweloperskim, ale dzięki takiemu rozwiązaniu szybciej wprowadzimy się do naszego własnego mieszkania i zaoszczędzimy pieniądze, które musielibyśmy np. płacić za czynsz gdzie indziej.

Dane kontaktowe:

Showroom
kontakt@pod-klucz.pl
tel. 695 695 656
aleja Grunwaldzka 223
80-266 Gdańsk

Kuchnie, aranżacja indywidualna
michal@pod-klucz.pl

Prace remontowe, nadzór
lukasz@pod-klucz.pl