Wypożyczalnia samochodów SMOK- tani transport w Trójmieście

0
719

Podróżowanie komunikacją miejską jest dla Ciebie męczące, masz złe połączenia, musisz się przesiadać, a na umówione spotkania wychodzisz dużo wcześniej żeby zdążyć? Taksówki są za drogie, a w przypadku kiedy masz do załatwienia kilka spraw w różnych częściach miasta, byłoby to całkowicie nieopłacalne? Nie masz własnego auta, albo popsuło się w najgorszym momencie?

Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych SMOK

wypozyczalnia samochodow gdansk

 

Skorzystaj z wypożyczalni samochodów osobowych i dostawczych SMOK! Jest to firma działająca na terenie Trójmiasta z wieloletnim doświadczeniem. Możesz wynająć tu auta osobowe i dostawcze różnej klasy, całkowicie bezpieczne i ubezpieczone. Wszystkie posiadają pełne ubezpieczenie-  OC, AC, NW.  Wyposażone są  w radio, ABS, poduszki powietrzne, wspomaganie kierownicy i klimatyzację. W przypadku ewentualnej awarii firma zapewnia samochód zastępczy.
Wypożyczalnia działa na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu oraz okolicznych miejscowości.

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk lotnisko

wypozyczalnia samochodow gdansk lotnisko

Dodatkowym udogodnieniem dla klientów jest możliwość wypożyczenia auta z lotniska w Gdańsku.
Jeśli przyleciałeś do Trójmiasta na urlop, możesz wynająć auto bezpośrednio z portu lotniczego, unikając tym samym  wysokich kosztów jakie poniósłbyś korzystając z taksówek.

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk oferta

wypozyczalnia samochodow gdansk

wypozyczalnia samochodow wynajem aut gdańsk

Bez względu na to czy potrzebujesz samochodu do zwiedzania miasta, załatwienia ważnych spraw, czy przewiezienia dużych przedmiotów, wypożyczalnia samochodów SMOK jest najlepszym rozwiązaniem.

Wiele osób po kontakcie z firmą, dziwi się, że tak tanio mogą wynająć piękne auto. Jeśli chcesz dołączyć do pozytywnie zaskoczonych, zachęcamy do kontaktu:

 

wypożyczalnia samochodów – http://extrarent.pl/

Tel.: 601 060 299, 58 550 73 04
E-mail: msmok@poczta.onet.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here