Wypożyczalnia samochodów SMOK- tani transport w Trójmieście

0
1488

Podróżowanie komunikacją miejską jest dla Ciebie męczące, masz złe połączenia, musisz się przesiadać, a na umówione spotkania wychodzisz dużo wcześniej żeby zdążyć? Taksówki są za drogie, a w przypadku kiedy masz do załatwienia kilka spraw w różnych częściach miasta, byłoby to całkowicie nieopłacalne? Nie masz własnego auta, albo popsuło się w najgorszym momencie?

Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych

Skorzystaj z wypożyczalni samochodów osobowych i dostawczych smok! Jest to firma działająca na terenie Trójmiasta z wieloletnim doświadczeniem. Możesz wynająć tu auta osobowe i dostawcze różnej klasy, całkowicie bezpieczne i ubezpieczone. Wszystkie posiadają pełne ubezpieczenie-  OC, AC, NW.  Wyposażone są  w radio, ABS, poduszki powietrzne, wspomaganie kierownicy i klimatyzację. W przypadku ewentualnej awarii firma zapewnia samochód zastępczy.
Wypożyczalnia działa na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu oraz okolicznych miejscowości.

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk lotnisko

Dodatkowym udogodnieniem dla klientów jest możliwość wypożyczenia auta z lotniska w Gdańsku.
Jeśli przyleciałeś do Trójmiasta na urlop, możesz wynająć auto bezpośrednio z portu lotniczego, unikając tym samym  wysokich kosztów jakie poniósłbyś korzystając z taksówek.

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk oferta

Bez względu na to czy potrzebujesz samochodu do zwiedzania miasta, załatwienia ważnych spraw, czy przewiezienia dużych przedmiotów, wypożyczalnia samochodów SMOK jest najlepszym rozwiązaniem.

Polecamy:

Transport osób Trójmiasto