Wypożyczalnia samochodów w Trójmieście

0
1233
wypozyczalnia samochodow gdansk oferta
wypozyczalnia samochodow gdansk oferta

Samochód jest niezwykle wygodnym środkiem transportu. Gdy planujesz wakacyjny urlop, a nie masz jednak własnego samochodu, najlepszym rozwiązaniem jest wypożyczenie samochodu i zostawienie go na lotnisku. Taka forma podróżowania gwarantuje Ci dotarcie na miejsce w określonym czasie i zapobiegnie jechania z ciężkimi walizkami środkami komunikacji publicznej. Godną polecenia firmą, która obsługuje m. in. lotnisko Gdańsk Rębiechowo jest PHU SMOK.

Firma zajmuje się wypożyczaniem samochodów osobowych, dostawczych oraz mikrobusów. Celem firmy jest świadczenie solidnych usług za stosunkowo niską cenę, tak by możliwe było wypożyczenie samochodu zarówno w nagłych przypadkach, jak i celach turystycznych.

Wypożyczalnia samochodów „SMOK” może pochwalić się długoletnim stażem, gdyż istnieje na trójmiejskim rynku samochodowym od 1992 roku. Posiada w swojej ofercie takie samochody, jak: Seat Ibiza, VW Polo, Ford Fusion, Ford Fiesta, Peugeot 207, 307, Peugeot Partner, Renault Clio, Nissan Primera, Skoda Fabia czy Mercedes Sprinter.

oferta wypożyczalnia samochodowych gdansk

Szukasz alternatywy dla komunikacji autobusowej czy kolejowej? Pomocą służą wypożyczalnie samochodów osobowych i dostawczych, które – jak w przypadku PHU SMOK do najdroższych wcale nie należą. Oczywiście wypożyczając auto na kilka dni trzeba się z tym liczyć, że każdy kolejny dzień będzie tańszy. PHU SMOK nie dość, że posiada niezwykle atrakcyjną ofertę cenową, to dodatkowo istnieje możliwość indywidualnej negocjacji ceny wypożyczanego auta.

 wypozyczalnia samochodow gdansk lotnisko cennik

 

PHU SMOK stawia na dbanie o stałych Klientów oraz stara się pozyskać nowych. Świadczy o tym dobitnie duża liczba usatysfakcjonowanych osób wypożyczających auta i mikrobusy.

wypozyczalnia samochodow gdansk kontakt

Polecamy:

Przewóz osób Gdańsk

Przewozy biznesowe