Zapizap – najlepszy grafik rezerwacji online!

11
3695
grafik rezerwacji zapi zap
grafik rezerwacji zapi zap

Zapizap – Zapisz i Zapomnij to nowoczesny system do zarządzania rezerwacjami w hotelach i pensjonatach.

Jest to najwygodniejszy, mobilny organizer, ułatwiający pracę właścicielom pokoi i kwater do wynajęcia.

zapizap.pl grafik rezerwacji

Został zaprogramowany tak, aby w prosty sposób można było uporządkować wszystkie najważniejsze informacje, takie jak:

 • baza klientów,
 • miesięczne dochody,
 • rezerwacje terminów.

Zalety aplikacji:

 • Jest prosty w działaniu – posiada czytelny, intuicyjny grafik,
 • Nie ma barier  wejścia – nie wymaga instalacji – wystarczy klika sekund, aby bezpłatnie wypróbować program,
 • Jest idealnie dostosowany do Twoich potrzeb – małego/ średniego hotelu, pensjonatu, kwater lub pokoi,
 • Jest mobilny – możesz pracować gdzie chcesz, w domu, sklepie, biurze- można korzystać z niego w komputerze, telefonie, tablecie,
 • Posiada szybką wyszukiwarkę – wyszukiwanie rezerwacji po imieniu, nazwisku, telefonie, mailu,
 • Umożliwia pracę kilku użytkownikom jednocześnie – w tym samem czasie korzystać może z niego kilka osób.

zapizap grafik rezerwacji

Oto opinie użytkowników:

„ Bardzo pomocny program w przystępnej cenie z możliwością darmowego testowania. Pozwala uporządkować w jednym miejscu wszystkie najważniejsze informacje”. Dariusz

„ Prowadzę pensjonat sezonowo i udało mi się wynegocjować naprawdę korzystne warunki. Program rewelacyjny. Wszystko czytelne i posegregowane”. Mariusz

„Super aplikacja- bez względu na to gdzie jestem, mam kontakt z potencjalnymi klientami – bardzo to sobie chwalą”. Ita

Zapizap – jedyny profesjonalny grafik rezerwacji doceniony przez pracowników i gości!

Polecamy:

Grafik rezerwacji – zapizap.pl

11 KOMENTARZE

 1. Polecam ZAPIZAP! Prowadzę niewielki pensjonat na południu Polski i korzystam z tej aplikacji od kilku miesięcy. Jestem bardzo zadowolona. W końcu mam wszystkie informacje uporządkowane w jednym miejscu- oprócz terminów rezerwacji, mam listę klientów, szybką wyszukiwarkę, mogę robić podliczenia miesięcznych dochodów bez jakichś skomplikowanych arkuszy kalkulacyjnych no i co jest bardzo dużym plusem wg moich obserwacji- dzięki temu, że to program mobilny- mam go np. w telefonie- odpisuję potencjalnym gościom od razu, przez co nie trafiają do konkurencji. Z tego co wiem, to na ich stronie zapizap.pl można za darmo przetestować aplikację i nie wymaga ona żadnej instalacji. Warto wypróbować, bo taki grafik rezerwacji online bardzo ułatwia pracę osobom prowadzącym hotele, czy pensjonaty.

 2. Ja właśnie korzystam z możliwości darmowego testowania ZAPIZAP i rzeczywiście widać różnicę jak się porówna z innymi tego typu programami. Bardzo prosta i czytelna aplikacja. Na pewno będę z niej korzystał w swoim pensjonacie. Zachęcam innych do testowania na stronie zapizap.pl- można sobie naprawdę ułatwić pracę.

 3. Ja też skorzystałam z możliwości darmowego testowania i zdecydowałam, że będę korzystać z ZAPIZAP w swoim pensjonacie. Bardzo czytelna, intuicyjna wręcz aplikacja. Ma bardzo przydatne funkcje, szybką wyszukiwarkę gości, świetny grafik rezerwacji online. Polecam!

 4. Właśnie szukałam w internecie informacji na temat grafików rezerwacji online i widzę, że ten zapizap ma pozytywne opinie. Dla mnie najważniejsze jest, żeby program nie był zbyt skomplikowany, a skoro jest taki łatwy w obsłudze jak wszyscy piszą to też przetestuję 🙂

 5. Korzystałem już kiedyś podobnych programów, ale ZAPIZAP jest zdecydowanie najlepszy. Nie należę już do najmłodszych i zawsze obawiałem się takich nowinek, bo nie radziłem sobie z obsługą, ale ta aplikacja jest banalnie prosta, mimo, że to bez dwóch zdań profesjonalne oprogramowanie do zarządzania rezerwacjami. Widać, że można stworzyć coś łatwego, czytelnego i zarazem posiadającego wszystkie najważniejsze funkcje niezbędne do prowadzenia hotelu. W końcu mam wszystkie ważne informacje uporządkowane w jednym miejscu i mogę na bieżąco odpisywać klientom na pytania o wolne pokoje- bo jest to aplikacja mobilna i mam ją np. w telefonie. Tani, prosty w obsłudze, nie wymaga instalacji i można go za darmo przetestować na stronie zapizap.pl, żeby nie decydować w ciemno. Polecam naprawdę.

 6. Tak, zdecydowanie warty polecenia- prosty, czytelny i profesjonalny zarazem. Bardzo ułatwia pracę i dzięki mobilności umożliwia natychmiastową odpowiedź potencjalnym gościom. Nazwa idealna- zapisz i zapomnij 😉 Nie trzeba się martwić terminami, szukać, przeliczać. Program wyręcza- wszystko widać jak na dłoni. Szczerze polecam-zapizap to najlepszy grafik rezerwacji online jaki widziałem od lat.

 7. Właśnie obejrzałem filmik o zapizap na youtube i teraz poczytałem trochę- wygląda to obiecująco. Zaraz przetestuję- dobrze, że nie trzeba nic instalować. Ceny widzę korzystne, program na pierwszy rzut oka bardzo prosty i czytelny. W końcu coś się zmienia i robią programy dla ludzi, a nie maszyn lub informatyków.

 8. Świetny, dopracowany w każdym szczególe program. Korzystam od niedawna i nie ma porównania z innymi tego typu grafikami rezerwacji online. Sporo tego jest na rynku, ale zapizap jest prosty i to go wyróżnia. Prosty, czytelny, ma wszystko co do prowadzenia hotelu potrzebne. Polecam!

 9. Szczerze polecam zapizap. Jak ktoś przetestuje ten program to na pewno już z nim zostanie 😉

 10. Pierwszy program, na który się nie wściekam 😛 Widać, że został pomyślany tak, aby ułatwić pracę- bardzo prosty w obsłudze. Dzięki mobilności zapizap mam więcej klientów. Polecam!

 11. Polecam zapizap- nie będę powtarzać tego co wszyscy, ale naprawdę warto- bardzo pomocny program, najlepszy ze wszystkich, z których dotychczas korzystałam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here