Słoneczna Zatoka – atrakcyjne mieszkania w Gdyni

0
226
mieszkania gdynia słoneczna zatoka

Szukasz mieszkania w pięknej i zarazem funkcjonalnej lokalizacji? Zależy Ci na rozbudowanej infrastrukturze – sklepach, punktach usługowych, placówkach medycznych, przy jednoczesnej bliskości terenów zielonych, ścieżek rowerowych i miejscach do rekreacji?

Jeśli masz problem ze znalezieniem takiego miejsca, zachęcamy do zapoznania się z ofertą osiedla Słoneczna Zatoka w Gdyni!

 

SŁONECZNA ZATOKA – NOWE MIESZKANIA GDYNIA WITOMINO

Słoneczna Zatoka - nowe mieszkania Gdynia Witomino

Słoneczna Zatoka to wyjątkowe mieszkania na mapie Trójmiasta. Inwestycja powstaje dokładnie w Gdyni Witominie. Jej atuty to mieszkania z widokiem na morze i Trójmiejski Park Krajobrazowy na wyciągnięcie ręki.

Ponadto mieszkańcy mogą liczyć na doskonale zaaranżowaną przestrzeń, dopracowane części wspólne, malowniczo usytuowane ścieżki rowerowe, las i obiekty sportowe umożliwiające aktywne spędzanie wolnego czasu.

OSIEDLE SŁONECZNA ZATOKA LOKALIZACJA WITOMINO

LokalizacjaMapa_1_2

Lokalizacja zapewnia również przyszłym mieszkańcom dostęp do bogatej oferty handlowo – usługowej. W najbliższej okolicy znajdują się liczne punkty gastronomiczne, usługowe, medyczne, a także szkoły o wysokim poziomie kształcenia. Deweloperem osiedla w Gdyni jest Zatoka Sp. z.o.o Development sp. k.

topslider4_5

Inwestor postawił na nowoczesny obiekt w wysokim standardzie – posiada on siedem kondygnacji nadziemnych w segmentach „A” i „D”, dziewięć kondygnacji nadziemnych w segmencie „C” oraz dziesięć w segmencie „B”.

topslider1_5

Na piętrach od pierwszego w górę zaprojektowano lokale mieszkalne, na parterze przestrzeń handlową, pomieszczenia techniczne, gospodarcze oraz lokatorskie. W podziemiu zaplanowano z kolei hale garażowe dla samochodów osobowych, pomieszczenia techniczne i komórki lokatorskie. Budynek to łącznie 149 mieszkań – 1, 2, 3 i 4 pokojowych o metrażu od 29 do 64m2.

NOWE MIESZANIA GDYNIA OSIEDLE WITOMINO SŁONECZNA ZATOKA

budynek_3 Mieszkańcy mają także do dyspozycji 201 miejsc postojowych w podziemnej hali garażowej. Przemieszczanie się ułatwiają nowoczesne, cichobieżne windy. Wysoki standard wykonania, nasłonecznione, wygodne lokale z dużymi oknami i funkcjonalnym rozkładem z pewnością będą idealnymi mieszkaniami dla młodych – zarówno rodzin jak i singli, dla których ważna jest własna przestrzeń.

topslider2_5

NOWE MIESZKANIA OD DEWELOPERA OSIEDLE WITOMINO

Przykładowe mieszkania to np.:

  • 29 metrowa kawalerka na 8 piętrze w segmencie B, na którą składa się duży przestronny pokój z aneksem kuchennym, funkcjonalny korytarz, balkon z widokiem na Zatokę Gdańską oraz nowoczesne aranżacje. Dużym atutem są ekonomiczne koszty eksploatacji.

Nowe mieszkanie 1 pokojowe Słoneczna Zatoka

SlonecznaZatoka-page-008 mieszkanie 1 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino (1) mieszkanie 1 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino (4) mieszkanie 1 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino (3) mieszkanie 1 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino (2)

  • 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38, 79 m2 na 1 piętrze segmentu B. Lokal to dobrze zorganizowany pokój dzienny z aneksem kuchennym, mniejszy pokój, korytarz i wygodna łazienka – wszystko w nowoczesnej aranżacji.

Nowe mieszkanie 2 pokojowe Słoneczna Zatoka

SlonecznaZatoka-page-009 mieszkania 2 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino (1)   mieszkania 2 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino (5) mieszkania 2 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino (3) mieszkania 2 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino (2)

  • 3 pokojowy lokal o powierzchni 56, 60 m2 w segmencie C na 1 piętrze. Jest to narożne mieszkanie z nasłonecznionym balkonem od strony południowej. Oprócz trzech pokoi, znajduje się tu samodzielna kuchnia, osobna łazienka i WC oraz przemyślany, przestronny korytarz.

Nowe mieszkanie 3 pokojowe Słoneczna Zatoka

SlonecznaZatoka-page-012 mieszkania 3 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino (2) mieszkania 3 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino (4)mieszkania 3 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino (3) mieszkania 3 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino (1)

  • 4 pokojowe mieszkanie o metrażu 64,25 m2 na 7 piętrze segmentu B. Jest to lokal narożny od strony południowo – zachodniej. Jego atuty to duża łazienka, osobne WC, wygodny przedpokój, dobrze doświetlony pokój dzienny z aneksem kuchennym i duży, narożny balkon.

Nowe mieszkanie 4 pokojowe Słoneczna Zatoka

SlonecznaZatoka-page-013 4pok_A3_4 B79_5B80_03_3

Słoneczna Zatoka to również osiedle idealnych mieszkań pod inwestycje. Widok na morze i rozbudowana infrastruktura sprawiają, że lokale nadają się np. pod krótkoterminowy wynajem dla turystów, którzy z pewnością docenią walory lokalizacji.

topslider3_5

Bez względu na to czy szukasz swojego wymarzonego „M”, czy planujesz zakup mieszkania pod wynajem, zapoznaj się z ofertą osiedla Słoneczna Zatoka i zainwestuj w Gdyni!

Gdynia Witomino Nowe mieszkania

Schowek01

Kontakt:

JuzwSprzedazy_4BIURO SPRZEDAŻY
ul. Widna 1,
81-649 Gdynia
Tel.: . +48 58 888 20 78,
Tel.: . +48 781 882 078
E- mail: sloneczna@zatoka.pl,

 

 

 

MajaLeszman_1MAJA LESZMAN-SALAMENTA
Doradca Klienta
Kierownik Biura Sprzedaży
t. +48 721 882 078
maja.leszman@zatoka.pl
Godziny pracy: poniedziałek-piątek: 9.00-17.00

 

 

 

JacekRostankowski_1

JACEK ROSTANKOWSKI
Doradca Klienta
Koordynator ds. Sprzedaży
t. +48 781 882 078
jacek.rostankowski@zatoka.pl
Godziny pracy: poniedziałek – piątek: 9.00-17.00

 

 

 

i

Zobacz również:

Nowe apartamenty Warszawa Saska Kępa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here