Fit and eat

0
2474
fit and eat
fit and eat

fitandeat catering dietetyczny warszawa

Oferta Fit and eat

Oferta Fit and eat powstała z myślą o tych wszystkich osobach, którym ciężko jest pogodzić intensywne życie zawodowe ze zdrowym gotowaniem. A przecież dieta to 70% sukcesu w pracy nad zgrabną sylwetką i zdrowiem. Dlatego oferta Fit and eat to kompleksowy program łączący zdrowie, smak i komfort. Każde danie Fit and eat posiada etykietę z wartościami odżywczymi oraz wskazówkami dotyczącymi sposobu spożycia, co daje możliwość lepszej kontroli otrzymywanych dań.

catering dietetyczny fitandeat eksperci
Dieta pakowana jest do oryginalnych opakowań Fit and eat i zamykana banderolą niezbędnymi do jej transportu. W ofercie Fit and eat znajdują się różne linie produktów wśród których znajdują się takie diety jak: Dieta Redukcyjna, która daje Klientom swobodę osobistego wyboru potraw, Dieta Premium, szczycące się indywidualnym podejściem do każdego

catering dietetyczny fitandeat

Klienta oraz Dieta Specjalna dla Klientów wymagających specjalistycznego podejścia, czyli alergików, amatorów sportów wydolnościowych oraz dla tych wszystkich osób, które wymagają podwyższonych wartości odżywczych.

catering dietetyczny warszawa fitandeat (18)

Joanna i Dariusz Brzezińscy – twórcy Fit and eat są trenerami i dietetykami. Mają za sobą łącznie kilkadziesiąt lat pracy z indywidualnym klientem. Teraz swoją pasją pragną podzielić się z szerszym gronem odbiorców, dla których zdrowie i piękna sylwetka jest kwestią najważniejszą.

Dieta Fit and eat

Dieta glikemiczna serwowana przez Fit and eat wykorzystuje zjawisko kompensacji glikemicznej, czyli składniki w potrawach są tak dobrane, żeby wykorzystywały energię pochodząca z glikogenu. Celem diety Fit and eat jest redukcja tkanki tłuszczowej. Co ważne w diecie tej organizm zaopatrzony jest we wszelkie wartości odżywcze potrzebne na cały intensywny dzień.

catering dietetyczny warszawa fitandeat (18) catering dietetyczny warszawa fitandeat (18) catering dietetyczny warszawa fitandeat (18)W diecie Fit and eat  mamy bardzo rozbudowane menu, w którym znajdziemy ponad 100 różnych potraw. Wszystkie dania są skomponowane przez wykwalifikowanych kucharzy, którzy dzięki umiejętnościom, wiedzy i doświadczeniu sprawiają, że produkty są nie tylko zdrowe, ale i niezwykle smaczne i aromatyczne.

Dieta, która cieszy się największą popularnością i przez ostatnie 3 lata jest najchętniej wybierana przez Klientów Fit and eat to Dieta Premium. Została ona opracowana z myślą o osobach prowadzących aktywny tryb życia i tych, które mają świadomość jak ważne w życiu jest zdrowe odżywianie. Dieta ta jest szczególnie polecana osobom zapracowanym, które nie mają czasu na ich przygotowywanie.

catering dietetyczny warszawa fitandeat (18)Dieta Premium spełnia najwyższe normy jakie narzuca dieta glikemiczna. Dieta dobierana jest indywidualnie do potrzeb i możliwości organizmu. Stali klienci Fit and eat w ramach tej diety mają możliwość wyboru dań z dziennego menu lub ich powtarzania, zachowując indywidualne wartości odżywcze. Sprzyja to utrzymaniu diety poprzez wybór swoich ulubionych, sprawdzonych dań. Dieta Premium uwzględnia również zwiększone zapotrzebowanie na wartości odżywcze mężczyzn i zmniejszone kobiet, co również różnicuje cenę diety.

catering dietetyczny warszawa fitandeat (18)W skład Diety Premium Fit and eat znajduje się zarówno dieta redukcyjna, jak i dieta stabilizująca wagę oraz dieta nadbudowująca masę mięśniową. Ciekawostką jest to, że w ramach Diet Premium realizowane są również diety wegetariańskie. W Diecie Premium dużą wagę przykłada się do wysokiej jakości dań rybnych i mięsnych, które pojawiają się w dietach codziennie oraz dostarczają wysokiej jakości aminokwasy i niezbędne tłuszcze nienasycone.

catering dietetyczny warszawa fitandeat (18)Diety Premium to również diety o podwyższonej zawartości białka i błonnika, dzięki czemu uzyskujemy piękną i zdrową sylwetkę. Koszt 1 dnia diety w dni robocze z dowozem kształtuje się już od 86 zł, natomiast za 20 dniowy pakiet z dowozem zapłacimy jedynie 1 560 zł.

Przykładowe menu Fit and eat

I Śniadanie

Omlet na słodko – Miły początek dnia z daniem białkowym – podstawowym budulcem organizmu – podawanym na słodko.

II Śniadanie

Sałatka z tuńczykiem – Doskonale uzupełnia ubytki struktur białkowych w organizmie i regeneruje go dzięki pełnowartościowym proteinom występującym w rybie.

Obiad

Tortilla z kurczakiem – Pełnowartościowy posiłek białkowo-węglowodanowy o wyjątkowym smaku dobrze wpływa na nasze samopoczucie.

Podwieczorek

Grillowany łosoś z brokułami – Danie bogate w białko oraz kwasy tłuszczowe OMEGA-3, których źródłem jest łosoś. Posiłek o właściwościach regeneracyjnych.

Kolacja

Makaron razowy z suszonymi pomidorami w sosie jogurtowym – Danie o niskim indeksie glikemicznym odpowiadające założeniom diety Fit and eat.

Konsultacje dietetyczne Fit and eat

catering dietetyczny warszawa fitandeat (18)

Konsultacje dietetyczne Fit and eat to kompleksowa pomoc w zmianie nawyków żywieniowych, a zarazem pierwszy krok na drodze do zdrowego trybu życia. W zakres oferowanych przez nas konsultacji dietetycznych wchodzą:

  •     analiza badań
  •     wywiad żywieniowy połączony ze stylem życia
  •     pomiar tłuszczu metodą impedancji elektromagnetycznej
  •     pomiar obwodów
  •     ocena potencjału genetycznego
  •     opracowanie wytycznych żywieniowych
  •     materiały podsumowujące
  •     indywidualna dieta wraz z 7dniowym menu skomponowanym według zasad diety glikemicznej

Konsultacje treningowe Fit and eat

catering dietetyczny warszawa fitandeat (18)

Konsultacje treningowe Fit and eat coach to wyjątkowa propozycja dla każdego, kto chce w pełni realizować założenia zdrowego stylu życia i stosowanie bogatej w wartości odżywcze diety łączyć z regularną aktywnością fizyczną. Fit and eat coach skutecznie motywuje  do konsekwentnego osiągania zamierzonego celu.

Celem konsultacji jest stała kontrola trenerska oraz udzielanie praktycznych porad odnośnie jeszcze bardziej efektywnego wykonywania ćwiczeń objętych zakresem programu treningowego.

catering dietetyczny warszawa fitandeat (18)

Jeżeli jesteś zainteresowany stałym i regularnym treningiem, odczuwasz potrzebę konsultacji z ekspertem Fit and eat, który opracuje dogodny dla Ciebie program ćwiczeń, a jednocześnie udzieli Ci praktycznych porad i wskazówek, dzięki którym Twój trening będzie jeszcze bardziej skuteczny, to propozycja Fit and eat coach jest właśnie dla Ciebie!

Kontakt Fit and eat

www.fitandeat.pl

tel.: +48 502 42 11 47
email: dieta@fitandeat.pl
gg: 22 40 39 77

 

Polecamy:

www.tobio.pl